Ubiquiti UF-GP-C+ | Modul SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 14
Ubiquiti UF-GP-C+ | Modul SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 1490 nm, RX 1310 nm, Jednomodový

Ubiquiti UF-GP-C+ | Modul SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 1490 nm, RX 1310 nm, Jednomodový

KÓD: UF-GP-C+ / EAN: 817882023894
86,57 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.34 EUR
inventory_2 10 kg: 8.07 EUR
inventory_2 30 kg: 11 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: SC
Typ duplexu SFP: Vlnový (WDM)
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Modul GPON SFP UF-GP-C + určený pro OLT Ubiquiti

Ubiquiti UF-GP-C + je jednorežimová kazeta GPON určená pro terminály Ubiquiti OLT. Optický modul SFP GPON přenáší data na vzdálenost až 20 kilometrů prostřednictvím vláken s jedním režimem. Vlnové délky jsou 1310 nm a 1490 nm a rozsah optického výkonu je od 3 do 7 dBm. Vložky UF-GP-C + SFP jsou vybaveny konektory SC / UPC. Rychlost nahrávání je 1,25 Gb / s a stahování je 2,5 Gb / s.

Optický modul SFP GPON UF-GP-C +

Speciální funkce

  • Podpora pro single-mode vlákna
  • Vlnová délka TX: 1490 nm / Rx: 1310 nm
  • 1 slot SC / UPC
  • Šířka pásma: 2,5 Gb / s po proudu, 1,25 Gb / s po proudu
  • Dosah 20 km

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor SC
Typ duplexu SFP Vlnový (WDM)
Typ vlákna SM (Single-Mode)
Vlnová délka 1490 nm, 1310 nm,

Specifikace

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Typ přenosu Single-Mode
Typ konektoru SC / UPC
Vlnová délka Tx: 1490 nm
Rx: 1310 nm
Rozsah výkonu Tx: 3 ~ 7 dBm
Rx: -30 ~ -12 dBm
Kapacita Následný: 2,5 Gb / s
Upstream: 1,25 Gb / s
Maximální délka kabelu 20 km

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Pro jaké OLT lze modul UF-GP-C + použít?

Optický modul SFP UF-GP-C + je vložka určená pro zařízení Ubiquiti OLT, vč. Terminál pasivního vlákna UF-OLT GPON.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté vyberte kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený