Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Ubiquiti UF-Instant | Modul SFP | UFiber GPON CPE, 2,4Gb/s, SC/APC, 20km, Řízený

KÓD: UF-INSTANT / EAN: 817882029612
40,97 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: SC
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

UF-OKAMŽITÝ optický modul Ubiquiti

UF-INSTANT od Ubiquiti je modul s funkcí CPE pasivní gigabitové optické sítě.

UBIQUITI UF-OKAMŽITÉ

Nejdůležitější vlastnosti

  • Efektivní GPE CPE
  • Proveďte 2,4 Gbps downstream a 1,2 Gbps upstream GPON
  • Konektivita až 20 km
  • Výkonné funkce pro správu 2/3 vrstev
  • 1 x port GPON WAN, SC / APC
  • 1 Gbps SFP rozhraní

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 1,25 Gbps
Výstupní konektor SC

Základní technické parametry
Kód produktu OKAMŽITÉ
Po proudu Udělejte 2,4 Gb / s
Proti proudu 1,2 Gb / s
1 Gbps SFP rozhraní 1 x
Port GPON WAN, SC / APC 1 x

PODPORA

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak vybrat správný SFP modul?

Společnost Extralink je již mnoho let známá svými inovacemi a neustálým hledáním nových metod pro vylepšení svých zařízení, například modulů Extralink SFP. Náš obchod nabízí nejcennější a osvědčené modely tohoto výrobce. Jejich hlavní výhodou jsou vynikající parametry. Najdete jakýkoli typ modulu, např. SM1310 nm, 1550 nm, 40 km, 80 km, LC duplex i moduly MM LC a SM LC.

Modul Extralink SFP je instalován na optické trase, obvykle každých 15-20 kilometrů (hodně záleží na třídě vybraného modulu). Je třeba si uvědomit, že všechna zařízení tohoto typu by měla mít velmi široký teplotní rozsah a odolnost vůči extrémně vysoké vlhkosti (až 95%).

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojení ethernetových kabelů k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky vybavené portem RJ45.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.