UBIQUITI UF-MM-10G SFP MODULE MULTI-MODE 10GBPS 300M 2 PACK

KÓD: UF-MM-10G / EAN: 810354025914

UBIQUITI UF-MM-10G SFP MODULE MULTI-MODE 10GBPS 300M 2 PACK

KÓD: UF-MM-10G / EAN: 810354025914
45,22 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
37,37 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Doporučené produkty
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Dvojice multimódových modulů SFP + UF-MM-10G společnosti Ubiquiti

Ubiquiti UF-MM-10G je dvojice vložek SFP + ze série U Fiber využívajících vlnovou délku 850 nm pro přenos dat přes multimode optická vlákna. Každý modul je vybaven 2 LC porty. Vložky Ubiquiti SFP + UF-MM-10G zajišťují přenos rychlostí 10 Gbps na vzdálenost až 300 m. Jsou ideální pro použití ve stávající síťové infrastruktuře nebo pro vytvoření nové.

UF-MM-10G SFP MODUL MULTI-MODE 10GBPS 300M 2 BALENÍ

Speciální funkce

  • Série Ubiquiti U Fiber
  • Vlnová délka 850 nm
  • Multimode přenos
  • Dosah 300 m
  • Rychlost 10 Gbps
  • 2 LC výstupní konektory
UF-MM-10G SFP MODUL MULTI-MODE 10GBPS 300M 2 BALENÍ

SPECIFIKACE

Specifikace

Přenosová rychlost 10 Gb / s
Vzdálenost 300 m
Typ modulu SFP +
Výstupní konektor 2 x LC
Typ přenosu Multi-režim
Duplexní typ Fyzikální (dvě vlákna)
Vlnová délka 850 nm

PODPORA

Soubory ke stažení:

Prohlášení o shodě Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak si vybrat modul SFP pro připojení na krátkou vzdálenost?

Pro pohodlné multifunkční připojení přesahující hranici 100 metrů ethernetové kabeláže můžete použít modul UF-MM-10G, který pracuje až 300 m rychlostí až 10 Gb / s, nebo modul UF-MM-1G, který pracuje až 550 m rychlostí až 1 Gb / s.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté vyberte kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

45,22 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
37,37 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.23 EUR
10 kg: 10.13 EUR
30 kg: 13.83 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.