Ubiquiti UF-OLT-4 | OLT | UFiber, 4x GPON SFP, 1x SFP+
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Ubiquiti UF-OLT-4 | OLT | UFiber, 4x GPON SFP, 1x SFP+

Ubiquiti UF-OLT-4 | OLT | UFiber, 4x GPON SFP, 1x SFP+

KÓD: UF-OLT-4-EU / EAN: 817882023726
1031,09 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
PON standard: GPON
OLT - Počet portů PON: 4
Typ krytu: KovováRack (1U)
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Vysoce výkonné připojení klienta

OLT je vybaven čtyřmi porty PON pro připojení až 512 ONU a port SFP + zajišťuje připojení až 10 Gb / s.

sítě ubiquiti UF-OLT-4 GPON GIGABIT PASIVNÍ OLT

Instalace do stojanu

Kovové pouzdro s výškou 1U umožňuje pohodlnou instalaci do standardních 19palcových rozvaděčů.

stojan GIGABIT PASIVNÍ OLT

Centralizované řízení

Komplexní software UNMS zajišťuje snadnou konfiguraci zařízení a správu více bodů.

GPON GIGABIT PASIVNÍ OLT, 4-PORTY

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
PON standard GPON
OLT - Počet portů PON 4
Typ krytu Kovová, Rack (1U),

Základní technické parametry
Rozměry 299,80 mm × 258,95 mm × 42,55 mm
Hmotnost 1,93 kg
Maximální spotřeba energie 35 W (bez SFP vysílačů)
Metoda napájení 110 - 240 V AC modulární port
Zdroj napájení AC / DC interní 56W DC
Podporovaný rozsah napětí 100 - 240 V AC, 16-25 V DC
Knoflík Resetovat
Procesor MIPS 1004 Kč, 880 MHz, dvoujádrový
Systémová paměť 512 MB DDR3
512 MB NAND
Led světla Systém
Datové porty PON
SFP +
RJ45 (MGMT)
Datová rozhraní (4) GPON OLT
(1) 1G / 10G SFP +
Rozhraní pro správu (1) port Ethernet RJ45
Sériový port konzoly (1) RJ45
Instalace do stojanu Tak
Pracovní teplota -10 ° C až 45 ° C
Pracovní vlhkost 10% - 90%
Certifikáty CE, FCC, IC
GPON SFP OLT transiwer OLT Jedno vlákno, SM SC / UPC, 20 km, 1490 nm TX / 1310 nm RX,
ITU-T G984.2 třída B +

PODPORA

Rychlý manuál Ke stažení
Informační brožura Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak nainstalovat zařízení do stojanu?

1. Przymocuj wsporniki montażowe do UFiber OLT-4 za pomocą ośmiu śrub wspornikowych.
ubiquiti networks<br>

2. Przymocuj UFiber OLT-4 do szafy rack za pomocą czterech śrub montażowych.
UF-OLT-4 GPON

3. Podłącz przewód zasilający do portu zasilania umieszczonego z tyłu.
GPON GIGABIT PASSIVE OLT

4. Podłącz drugi koniec przewodu zasilającego do gniazdka elektrycznego.
GIGABIT PASSIVE OLT, 4-PORTS

Při jaké teplotě může zařízení fungovat?

Rozsah provozních teplot zařízení je -10 ° C až 45 ° C.

Jaké jsou metody napájení?

Způsob napájení zařízení je modulární port 110-240V AC.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.