Ubiquiti UF-SM-10G | Modul SFP+ | UFiber, 10Gb/s, LC/UPC, 1310n
Ubiquiti UF-SM-10G | Modul SFP+ | UFiber, 10Gb/s, LC/UPC, 1310nm, Jednomodový, 2-pack

Ubiquiti UF-SM-10G | Modul SFP+ | UFiber, 10Gb/s, LC/UPC, 1310nm, Jednomodový, 2-pack

KÓD: UF-SM-10G / EAN: 810354025938
90,85 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Počet kusů v balení: 2-pack
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Dvojice výkonných modulů UF-SM-10G SFP + od společnosti Ubiquiti

Ubiquiti UF-SM-10G je dvojice vložek SFP + ze série U Fiber, která umožňuje přenos rychlostí 10 Gbps na maximální vzdálenost 10 km. Jednorežimové moduly UF-SM-10G používají pro přenos dat vlnové délky 1310 nm. Každý z nich je vybaven 2 LC porty. Vložky Ubiquiti SFP + UF-SM-10G jsou ideální pro připojení na velké vzdálenosti. Jsou ideální pro rozšíření stávajících instalací nebo pro implementaci nových.

UBIQUITI UF-SM-10G SFP MODUL JEDINÝ REŽIM 10GBPS 10KM 2 BALENÍ

Speciální funkce

  • Série Ubiquiti U Fiber
  • Vlnová délka 1310 nm
  • Přenos na single-mode optickém vlákně
  • Vzdálenost až 10 km
  • Přenosová rychlost 10 Gbps
  • 2 LC výstupní konektory
UBIQUITI UF-SM-10G SFP MODUL JEDINÝ REŽIM 10GBPS 10KM 2 BALENÍ

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 10 Gbps
Výstupní konektor LC
Počet kusů v balení 2-pack
Typ duplexu SFP Fyzikální (dvě vlákna)
Vlnová délka 1310 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Přenosová rychlost 10 Gb / s
Vzdálenost 10 km
Typ modulu SFP +
Výstupní konektor 2 x LC
Typ přenosu Single-Mode
Duplexní typ Fyzikální (dvě vlákna)
Vlnová délka 1310 nm

PODPORA

Soubory ke stažení:

Prohlášení o shodě Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Který modul SFP zvolit pro připojení na velké vzdálenosti?

Pro jednosměrné trasy na dlouhé vzdálenosti můžete použít modul UF-SM-10G až 10 km při 10 Gb / s nebo modul UF-SM-1G až 3 km při 1 Gb / s. Aby bylo možné stávající infrastrukturu maximálně využít, měly by být použity modely BiDi (BiDirectional), tj. UF-SM-1G-S nebo UF-SM-10G-S.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté vyberte kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený