Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 | Modul SFP+ | UFiber, BiDi, 10Gb/s, LC/UPC, 1270nm/1330nm, Jednomodový, 20-pack

KÓD: UF-SM-10G-S-20 / EAN: 810354026065
1608,31 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Počet kusů v balení: 20-pack
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Počet kusů v balení:

O PRODUKTU

Sada spolehlivých modulů SFP + UF-SM-10G-S-20 od společnosti Ubiquiti

Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 je sada 20 vložek SFP + ze série U Fiber pracujících v obousměrném (BiDi) režimu. Pracují na vlnových délkách 1270 nm a 1330 přes optické vlákno s jedním režimem. Každý modul má LC port. Vložky Ubiquiti SFP + UF-SM-10G-S-20 zajišťují přenos rychlostí 10 Gb / s na vzdálenost až 10 km. Jednopólové moduly UF-SM-10G-S-20 jsou ideální pro připojení optických vláken na dálku při vytváření nových instalací nebo rozšiřování stávajících.

UF-SM-10G-S-20 SFP MODUL JEDINÝ REŽIM 10GBPS 10KM BIDI 20 PACK

Speciální funkce

  • Série Ubiquiti U Fiber
  • Obousměrný přenos BiDi
  • Vlnové délky 1270 nm a 1330 nm
  • Podpora WDM
  • Přenos na single-mode optickém vlákně
  • Vzdálenost až 10 km
  • Přenosová rychlost 10 Gbps
  • LC výstupní konektor
UF-SM-10G-S-20 SFP MODUL JEDINÝ REŽIM 10GBPS 10KM BIDI 20 PACK

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Přenosová vzdálenost 4-20km
SFP modul - rychlost portu 10 Gbps
Výstupní konektor LC
Počet kusů v balení 20-pack
Typ duplexu SFP Vlnový (WDM)
Vlnová délka 1270/1330 nm

Specifikace

Základní technické parametry
Přenosová rychlost 10 Gb / s
Vzdálenost 10 km
Typ modulu SFP +
Výstupní konektor LC
Typ přenosu Single-Mode
Duplexní typ Falowy (WDM)
Vlnová délka 1270 nm i 1330 nm

PODPORA

Soubory ke stažení:

Prohlášení o shodě Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Který modul SFP zvolit pro externí použití?

Pro jednosměrné trasy na dlouhé vzdálenosti můžete použít modul UF-SM-10G na vzdálenosti až 10 km a rychlosti 10 Gbps, nebo modul UF-SM-1G na vzdálenosti až 3 km a rychlosti 1 Gbps. Aby bylo možné stávající infrastrukturu maximálně využít, měly by být použity modely BiDi (BiDirectional), tj. UF-SM-1G-S nebo UF-SM-10G-S.

Co je modul SFP RJ45?

Modul SFP RJ45 umožňuje připojit ethernetové kabely k zásuvkám SFP v síťových zařízeních prostřednictvím speciální vložky, která je vybavena portem RJ45.

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté vyberte kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.