CZ

Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2,0mm PVC, 1,5m

KÓD: UF-SM-PATCH-APC-APC / EAN: 0817882026857

Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2,0mm PVC, 1,5m

KÓD: UF-SM-PATCH-APC-APC / EAN: 0817882026857
111,30 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
91,98 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 1.5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů

O produktu

Patchord - UBIQUITI UF-SM-PATCH-APC-APC

Patchcord UF-SM-PATCH-APC-APC od společnosti Ubiquiti je zakončen konektory SC / UPC a SC / APC, které umožňují rozšíření sítě GPON.

UBIQUITI UF-SM-PATCH-APC-APC

Nejdůležitější vlastnosti:

  • SC / APC do SC / APC
  • SM G.657A1 optické vlákno
  • Simplexní
  • Průměr kabelu 2,0 mm
  • 1,5 m dlouhý

Specifikace

Funkce / filtry
Délka 1.5m
Kategorie kabelů Single-Mode
Standardn vlákna G.657.A1
Typy koncovek patchcordu SC/APC-SC/APC
Barva Žlutá
Délka kabelu 1,2
Konektor 1 SC/APC
Konektor 2 SC/APC
Kód harmonizovaného systému 85447000
Materiál izolační vrstvy Polyvinylchlorid (PVC)
Pohlaví konektoru 1 Samec
Pohlaví konektoru 2 Samec
Průměr kabelu 2mm, 2,
Typ optíckého patchcordu Simplex
Typ optického vlákna G.657.A1

Nejčastější dotazy

Jaká je délka kabelu?

Délka kabelu je 1,5 m.

Jaký je standard vláken?

Standard vláken je G.657.A1.

Jaký je průměr kabelu?

Průměr kabelu je 2 mm.

111,30 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
91,98 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici