Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC | Patchcord | Simplex, SM G.657A1, 2,0mm PVC, 1,5m

KÓD: UF-SM-PATCH-UPC-APC / EAN: 817882026840
2,08 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 1.5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-SC/APC
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

Patchcord - UBIQUITI UF-SM-PATCH-UPC-APC

Patchcord UF-SM-PATCH-APC-APC od společnosti Ubiquiti je zakončen konektory SC / UPC a SC / APC, které umožňují rozšíření sítě GPON.

UBIQUITI UF-SM-PATCH-UPC-APC

Nejdůležitější vlastnosti

  • SC / UPC na SC / APC
  • SM G.657A1 vlákno
  • Simplexní
  • 2,0 mm plášť z PVC
  • 1,5 m dlouhý

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Délka 1.5m
Kategorie kabelů Single-Mode
Standardn vlákna G.657.A1
Typy koncovek patchcordu SC/UPC-SC/APC
Průměr kabelu 2mm
Typ optíckého patchcordu Simplex

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jaká je délka kabelu?

Kabel je dlouhý 1,5 m.

Jaký je standard vláken?

Standard vláken je G.657.A1.

Jaký je průměr kabelu?

Průměr kabelu je 2 mm.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.