Ubiquiti UF-SPLITTER-32 | Splitter | 1:32, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m

KÓD: UF-SPLITTER-32 / EAN: 817882026833
46,59 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 1.5m
Počet koncovek splitteru: 1x32
Standardn vlákna: G.657.A1
Průměr kabelu: 0,9mm
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
:

O PRODUKTU

Rozbočovač optických vláken Ubiquiti 1: 32, 0,9 mm, s konektory SC / APC

Rozdělovače optických vláken se používají v sítích FTTH, kde je internet dodáván zákazníkům prostřednictvím optického vlákna ze serverovny do zařízení zákazníka bez změny přenosového média. Specifičnost této technologie vyžaduje, aby byl signál distribuován zákazníkům bez použití dalších aktivních zařízení.

UBIQUITI UF-SPLITTER-32

Nejdůležitější vlastnosti

  • Vlákno G.657A1
  • 0,9 mm vstup / výstup
  • Délka kabelu 1,5 metru
  • Zakončeno konektory SC / APC

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Délka 1.5m
Počet koncovek splitteru 1x32
Standardn vlákna G.657.A1
Průměr kabelu 0,9mm
Typ pouzdra splitteru Ocelová trubka

Základní technické parametry
Kód produktu UF-SPLITTER-32
Vchod (1) SC / APC
Východy (32) SC / APC
Tlumení 17,0 dB
Ztráta uniformity 1,5 dB
Ztráta závislá na polarizaci 0,3 dB
Pásmo vlnové délky 1260–1650 nm
Ztráta návratnosti (všechny porty) 50 dB
Směrovost 55 dB
Typ vlákna G657A1
Pracovní teplota Od -40 ° C do 85 ° C
Hmotnost 160 g

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jaká je délka rozdělovače?

Délka rozdělovače je 1,5 metru.

Z jakého vlákna je štípačka vyrobena?

Štípač je vyroben z vlákna G.657A1.

Je rozdělovač na všech stranách zakončen konektory SC / APC?

Tak.

Doporučené produkty

Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.