Ubiquiti UF-SPLITTER-8 | Splitter | 1:8, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m

KÓD: UF-SPLITTER-8 / EAN: 0817882026819

Ubiquiti UF-SPLITTER-8 | Splitter | 1:8, SC/APC, G.657A1, 0,9mm, 1,5m

KÓD: UF-SPLITTER-8 / EAN: 0817882026819
15,21 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
12,57 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Délka: 1.5m
Počet koncovek splitteru: 1x8
Standardn vlákna: G.657.A1
Barva: Bílá
Zobrazit více parametrů
Počet koncovek splitteru:
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Ubiquiti 1: 8, rozdělovač optických vláken 0,9 mm, s konektory SC / APC

Rozdělovače optických vláken se používají v sítích FTTH, kde je internet dodáván zákazníkům prostřednictvím optického vlákna ze serverovny do klientského zařízení bez změny přenosového média. Specifičnost této technologie vyžaduje, aby byl signál distribuován zákazníkům bez použití dalších aktivních zařízení.

UBIQUITI UF-SPLITTER-8

Nejdůležitější vlastnosti

  • Vlákno G.657A1
  • 0,9 mm vstup / výstup
  • Délka kabelu 1,5 metru
  • Zakončeno konektory SC / APC

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Délka 1.5m
Počet koncovek splitteru 1x8
Standardn vlákna G.657.A1
Barva Bílá
Délka kabelu 4,06
Hmotnost 62
Konektor 1 SC/APC
Konektor 2 8x SC/APC
Kód harmonizovaného systému 85447000
Počet kusů v balení 1
Podporované vlnové délky 1260,1280,1300,1310,1490,1550,1590,1600,1625
Pohlaví konektoru 1 Samec
Pohlaví konektoru 2 Samec
Provozní rozsah teplot (T-T) -40 - 85
Průměr kabelu 0,9mm
Typ pouzdra splitteru Ocelová trubka

Základní technické parametry
Kód produktu UF-SPLITTER-8
Vchod 1 x SC / APC
Výstup 8 x SC / APC
Tlumení 10,5 dB
Ztráta uniformity 0,8 dB
Ztráta závislá na polarizaci 0,3 dB
Šířka pásma vlnové délky 1260-1650 nm
Ztráta zpětného toku (všechny porty) 50 dB
Směrovost 55 dB
Typ vlákna G657A1
Pracovní teplota Od -40 ° C do 85 ° C
Hmotnost 62 g

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jaká je délka rozdělovače?

Délka rozdělovače je 1,5 metru.

Z jakého vlákna je štípačka vyrobena?

Štípač je vyroben z vlákna G.657A1.

Je rozdělovač zakončen SC / APC konektory na obou stranách?

Tak.

Doporučené produkty
15,21 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
12,57 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.6 EUR
10 kg:
12.74 EUR
30 kg:
17.38 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.