SFP C+ | SFP modul | pro kartu GTGO

KÓD: ZTE SFP C+
33,13 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
27,38 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.23 EUR
10 kg: 10.13 EUR
30 kg: 13.83 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
RYCHLÉ ODESLÁNÍ
Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a získejte 5EUR* na nákupy
Uložit
* Nabídka platí pro objednávky od 45EUR |Pravidla|

Nové akce

Nové produkty

Slevy

O PRODUKTU

Modul GPON SFP C + určený pro kartu ZTE GTGO

ZTE SFP C + je single-mode GPON kazeta vyhrazená pro kartu GTGO. Optický modul SFP GPON přenáší data prostřednictvím single-mode vláken na vzdálenost až 20 kilometrů. Vlnové délky jsou 1310 nm a 1490 nm a rozsah optického výkonu je od 3 do 7 dBm. Vložky SFP C + jsou vybaveny konektory SC / UPC. Nahrávání dat se provádí rychlostí 1,25 Gb / s a stahování rychlostí 2,5 Gb / s.

330133_1.jpg

Speciální funkce

  • Podpora pro single-mode vlákna
  • Vlnová délka TX: 1490 nm / Rx: 1310 nm
  • 1 slot SC / UPC
  • Šířka pásma: 2,5 Gb / s po proudu, 1,25 Gb / s po proudu
  • Dosah 20 km

SPECIFIKACE

Základní technické parametry
Typ modulu SFP
Typ přenosu Single-Mode
Vlnová délka Tx: 1490 nm
Rx: 1310 nm
Rozsah výkonu Tx: 3 ~ 7 dBm
Rx: -30 ~ -12 dBm
Kapacita Následný: 2,5 Gb / s
Upstream: 1,25 Gb / s
Maximální délka kabelu 20 km

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Který modul SFP / SFP + bych měl použít?

Zkontrolujte, zda jsou porty na zařízení porty SFP nebo SFP +. Ten může běžet rychlostí 10 Gbps. Poté vyberte kabel z optických vláken. Jednorežimové vlákno se obvykle používá na delší vzdálenosti, zatímco multimódové vlákno se používá na kratší vzdálenosti.

Doporučené produkty

Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.