ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

ZXA10 F601 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KÓD: ZTE F601 EX.7393 / EAN: 5902560367393
17,03 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.34 EUR
inventory_2 10 kg: 8.07 EUR
inventory_2 30 kg: 11 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h

O PRODUKTU

GPON ZXA10 F601 - koncový GPON

F601 je klientský terminál, který poskytuje vysoce efektivní připojení optické sítě FTTH k vlastní síti.

terminál zte zxhn f601 pon ont, 1x ge gpon ont, gpon terminál, 1x hrnce, žádné moduly sfp, žádné fe 1x, adresa IP, žádné moduly sfp, klientská síť gpon, optické kabely, konektory, žádné záložní napájení.

Moderní styl a úspora energie

Kompaktní terminál F601 je navržen v moderním stylu, aby byl co nejvíce prostorově úsporný, vypadal dobře a zároveň byl díky své ekonomické spotřebě energie produktem šetrným k životnímu prostředí.

zxhn f601 podporuje, poskytuje efektivní připojení, optický modul, přenosová rychlost 12 V DC hsk, je určen pro operátory, 8021q 8021p 8021ad, kabely z optických vláken.

Připojení k vysokorychlostní síti

Předplatitelský terminál ZTE F601 je vybaven jedním konektorem Gigabit Ethernet, který umožňuje rozdělit internetovou síť na větší počet zařízení a zajistit k ní stabilní přístup.

zte f601 gpon onu 1ge1gpon, 1x ge, no 1x pots, no patchcord, zelený design, optický port, síťová zařízení gepon onu, klientský terminál, žádná ip kamera, žádné síťové karty, 1x scpc

Spolehlivý provoz

ZTE F601 nabízí funkci softwarového zálohování, která bude obnovena v případě problémů s aktuální verzí. Síťová rozhraní jsou vybavena přepěťovou ochranou.

optická síť zte f601 gpon ont 1x ge, žádné potenciometry telefonních portů, žádná wifi ve dvou pásmech ghz ac, předplatitelský terminál gpon terminál optické sítě, ont terminál

Podporované služby

ZTE F601 je klientský terminál určený pro současný provoz aplikací VoIP a IPTV v HD kvalitě
a internet.

technická podpora, internetové šatní příslušenství a rychlé služby, cookies, rozvody elektrické energie, iptv internet, rozhraní gpon, síťové příslušenství zte gpon.

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Počet portů LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON

Rozhraní GPON 1 x SC / PC nebo SC / APC
Stahování: 2,448 Gb / s
Nahrávání: 1,244 Gb / s
Dosah přenosu: až 20 km
Rozhraní předplatitele 1 x 10/100/1000 Base-T
Half / full duplex, auto MDI / MDIX, auto negotiation
Provozní režimy Most
Vlnová délka Stahování: 1480-1500 nm
Odesílání: 1290-1330 nm
Něha -28 dBm
Optický vysílací výkon Od 0,5 dBm do 5 dBm
Spotřeba energie Až 7 W.
Rozměry 110 mm x 90 mm x 53 mm
Pracovní podmínky Teplota: 0 ° C - 40 ° C
Vlhkost: 5% - 95%
Hmotnost 190 g
Napájení 12 V DC
Shromáždění Pro použití na vodorovných plochách / pro montáž na zeď
Vlastnosti GPON 8 x T-CONT, 32 x port GEM
Funkce Podporované služby: internet, IPTV
Tabulka MAC adres: 256
Multicast: IGMP v1 / v2 / v3 snooping
Skupina vícesměrového vysílání: 256
Podpěra, podpora VLAN (802.1Q, 802.1P, 802.1ad)
Multicast
QoS
Řízení Místní web OMCI

PODPORA

Soubory ke stažení:

Brožura F601 Ke stažení
Technické informace o F601 Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co znamená Gigabit Ethernet ve F601?

Gigabit Ethernet je standard datové rychlosti, který podporuje síťové zařízení F601 přes gigabitový ethernetový port a rychlost může být až 1 000 Mb / s (1 Gb / s).

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený