ZXA10 F803G-8 | Switch | 8x RJ45 100Mb/s, 1x GPON
ZXA10 F803G-8 | Switch | 8x RJ45 100Mb/s, 1x GPON

ZXA10 F803G-8 | Switch | 8x RJ45 100Mb/s, 1x GPON

KÓD: ZTE F803G-8
97,79 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h

O PRODUKTU

ZTE ZXA10 F803G-8 - osmiportový optický terminál GPON ONU

Terminál optické sítě F803G-8 poskytuje velkou šířku pásma a možnost využití funkcí QoS. Zařízení je určeno hlavně pro použití v řešeních FTTB a FTTO.

zte zxa10 f803g-8 gpon onu, 8x ge, optické sítě, optická vlákna, gpon ont, původní nové, 8x LAN porty, žádný anglický firmware, žádná anglická verze, ne v Číně, žádný zxhn f660

Kompaktní design

ZXA10 F803G-8 díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti není problémem s hledáním místa pro jeho instalaci. Díky pasivnímu chlazení (bez ventilátoru) je zařízení tiché,
aniž byste při práci narušili klid.

zte zxhn f803g-8, ne s rf, horký prodej, vláknové optické zařízení, kompatibilní s onu, ne onu huawei, gpon onu mdu onu, zte zxa10 f803g8 s gepon olt, ne huawei olt

Snadná správa

Technologie Plug-and-Play minimalizuje náklady na konfiguraci a správu terminálu a možnost vzdálené správy umožňuje vzdálenou konfiguraci bez nutnosti dalších operací.

f803g-8 gpon onu, originální zte, optické vybavení, port pon, žádné gpon wifi, ne dodavatelé v Číně, pon moduly, epon gepon, nejlepší cena, ftth terminál, žádný RF výstup, žádný wifi gpon, žádný catv wifi

Rychlé připojení k síti

Terminál ZTE F803G-8 se připojuje k internetové síti prostřednictvím rozhraní GPON a poté jej předává přes ethernetové porty ve standardu Gigabit, což zaručuje rychlost a stabilitu, a využívání QoS (služby kvality služeb přispívají k lepšímu provozu internetu a aplikací, jako VoIP, IPTV.

zte zxa10 f803g-8 žádné optické moduly, gpon onu zte, pro ftth soultions, ne wifi router, na prodej, ont gpon, jedno vlákno, onu gepon, kompatibilní huawei, ftth gepon, žádný sfp transceiver, žádný gpon wifi onu

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Počet portů LAN 8x [10/100M (RJ45)]

Konektory 1 x GPON SC port single-mode / single-fiber
Stahování: 2,5 Gb / s
Nahrávání: 1,25 Gb / s
Vlnová délka Odeslat (Tx :) 1310 nm
Příjem (Rx): 1490 nm
Vláknové rozhraní SC / PC
Citlivost přijímače Méně než -28 dBm (1490 nm)
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU IEEE 802.11b / g / n
300 Mb / s
1 x interní anténa
LAN 8 x port adaptacyjny 10/100/1000 Mb / s Gigabit Ethernet RJ-45, full / half duplex
Kapacita 900 Mb / s
Napájení 220 V, 2 A, DC z adaptéru AC-DC
Tlačítka Resetovat
Přepínač
Spotřeba energie Až 8 W.
Pracovní podmínky Teplota: -5 až 55 ° C
Vlhkost: 10 až 90%, nekondenzující
Podmínky skladování Teplota: 30 až 60 ° C
Vlhkost: 10 až 90%, nekondenzující
Rozměry zařízení 130 mm x 105 mm x 30 mm
Hmotnost zařízení Méně než 0,2 kg

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Nabízí ZTE F803G-8 přepěťovou ochranu?

Ano, terminál ZTE F803G-8 je vybaven robustním systémem přepěťové ochrany, který účinně zvyšuje jeho spolehlivost.

Co znamená Gigabit Ethernet v ZTE F803G-8?

Standard Gigabit Ethernet na 8 portech Gigabit Ethernet RJ-45 v síťovém zařízení ZTE F803G-8 poskytuje datovou propustnost až 1 Gb / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený