Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

ZXHN F660 | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x POTS, 1x USB

KÓD: ZTE ZXHN F660
77,22 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: 1x USB
VoIP porty: 2x POTS
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

ZTE ZXHN F660 - GPON ONU pro sítě GPON

ZTE F660 GPON ONT je vysoce kvalitní brána pro řešení FTTH v technologii GPON, která se používá k poskytování širokopásmového síťového připojení uživatelům. F660 se vyznačuje vysoce výkonnými schopnostmi přenosu dat, které mu umožňují poskytovat stabilní provoz aplikacím, jako je VoIP nebo streamování videa.

zte zxhn f660 gpon ge, 1x usb wifi 4x ge gpon ont gpon onu terminál gpon, špičkový přístup, 2x pots bez 1x pots, bez moduły sfp, bez dual band, bez fe 1x ip adresa.

Bezdrátové sítě

ZXHN F660 GPON ONU podporuje technologii 11n spolu s kanály MIMO a Wi-Fi, díky nimž je rychlost přenosu dat až 300 Mb / s.

zxhn f660 gpon onu ont, 4x ge, bez ont 4x ge 1x hrnce ont 1x ge, IP adresa, zte zxhn f660 gpon onu 4x ge 2x hrnce wifi 2x usb, usb 2.0, ne patchcord, scapcscapc.

Služby, které vyžadují stabilní připojení

Díky službě VoIP, která je na F660 GPON ONT dostupná přes dva porty FXS (2 x POTS), mohou uživatelé používat dvě telefonní čísla, soukromá a pracovní, zatímco 4 porty Fast Ethernet umožňují připojení zařízení pomocí kabelů. Protokol QoS používaný v ZTE F660 GPON ONU podporuje služby IPTV a VoIP, které vyžadují vyšší priority pro provoz s maximální efektivitou.

f660 gpon onu gpon ont, optické sítě 4x ge, telefonní porty hrnců, žádná wifi ve dvou pásmech ghz ac, předplatitelský terminál gpon terminál, optické sítě onu onu.

Správa ZTE F660 GPON ONU

Flexibilní režimy správy s duálními OMCI a OMCI + TR069 založené na specifikaci TR-142 znamenají pohodlné a rychlé nasazení konfigurací prostřednictvím jedné platformy přes CPE s LAN / DSL.

zte f660, bez 1x ge, bez 1x gpon stick terminál gpon onu 4x ge.

USB konektor

Mediální server DLNA ZXHN F660 GPON ONU umožňuje zařízením kompatibilním s DLNA přehrávat mediální soubory obsažené v paměti připojené k F660 přes USB port.
Samotný konektor USB na druhou stranu umožňuje připojit nejen datové nosiče, ale také tiskárny a fungovat jako souborový server i výtisk se podporou zálohování a obnovení také prostřednictvím 3G modemu. To umožňuje vytvořit inteligentní domácí síť.

zte f660 ont, 1x gpon ont 1x, ne 1x ge, žádné wifi ac, žádné 1x usb, žádné wifi 245ghz ac, žádné 4x ge 1x hrnce usb 1x hrnce 1x usb wifi gpon onu, přístupový bod, žádné sfp moduly.

Řešení pro budoucnost

Díky podpoře dual stacku IPv4 / IPv6 a DS-Lite v ZTE F660 GPON ONU není další vývoj sítě vůbec žádný problém.
Řešení GPON a XG-PON1 mohou koexistovat v jednom ODN díky atributu WBF (Wavelength Block Filter) definovanému v ITU-T G.984.5. Optické moduly v modelu F660 jsou integrovány s WBF, což umožňuje budoucí rozšíření sítě.

f660 ftth, optické sítě, optické vlákno, optická síť.

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port 1x USB
VoIP porty 2x POTS

Technická data
Rozhraní GPON (sítě GPON) 1 x GPON (1 x SC / APC)
Stahování: 2,488 Gb / s
Nahrávání: 1,244 Gb / s

Standardy: ITU-T G.984 / G.988 GPON
Optický modul třídy B +
Laser třídy 1
Další rozhraní 4 x 10/100/1000 Base-T port (RJ-45)
2 x HRNCE (RJ-11)
Wi-Fi (2,4 GHz, 802.11b / g / n, WPA / WPA2, WPS)
1 x USB (2.0, sdílení souborů, DLNA, podpora 3G modemu)
Wi-Fi (bezdrátové sítě) Pásmo: 2,4 GHz
2 x 3 dBi externí anténa
IEEE 802.11b / g / n MIMO 2x2
Zabezpečení: WEP / WPA / WPA2
Až 4 explicitní / skryté SSID
VoIP Účty VoIP: 2
SIP / H.248
Kodeky: G.711, G-729, G-723
RTP / RTCP / (RFC 1890)
Potlačení ozvěny
VAD / CNG
DTMF
T.38 FAX
ID volajícího / Čekající hovor / Předání hovoru / Předání hovoru / Přidržení / 3směrná konference
USB DLNA DMS
Sdílení souborů a tiskáren
Zálohování a obnovení přes USB
3G adaptér
Síť Dual stack IPv4 / IPv6 a DS-Lite
SNTP klient
NAT / ALG
Statické / dynamické směrování
PPPoE klient / přechod
Klient / relé DNS
DHCP klient / server
IGMP a MLD snooping / Proxy
Bezpečnostní Filtrování provozu na portech UNI, VLAN ID, 802.1p, UNI + 802.1p nebo VLAN + 802.1p
Obrana proti útokům DoS
Vícenásobné procházení VPN (IPSec, PPTP)
Filtrování MAC adres
Ochrana proti útokům Broadcast / Unicast / Multicast
Limit přenosu dat vysílání
Dvojitý konfigurační obrázek pro automatický návrat k předchozímu nastavení
QoS Flexibilní klasifikace balíků
Až 8 front
SP / WRR / SP + WRR
Limit příchozího přenosu
Tvarování výstupu
WMM (Wi-Fi Multi Media)
Řízení Dálkový ovladač TR-069
OMCI
WEBOVÉ GUI
Integrovaná funkce místní diagnostiky
Protokoly a statistiky
Vzdálená aktualizace přes HTTP
Další technické údaje
Konektory WAN: 1 x GPON (SC / APC)
LAN: 4 x LAN (RJ-45) Gigabit Ethernet
HRNCE: 2 x FXS (RJ-11) dla VoIP
1 x USB 2.0
Wi-FI 802.11b / g / n (2x2)
Tlačítka Wi-FI, WPS, reset, přepnutí
LED indikátory Napájení, PON, LOS, internet, Wi-Fi, telefon 1-2, LAN 1-4, WPS, USB
Provozní režimy Bridge / router / přístupový bod
Vlnová délka Stahování: 1480-1500 nm
Odesílání: 1290-1330 nm
Něha -28 dBm
Rozměry 220 mm x 160 mm x 44 mm
Hmotnost 380 g
Pracovní podmínky Teplota: 0 ° C - 40 ° C (32 ° F - 104 ° F)
Vlhkost: 5% -95%, nekondenzující
Napájení 12 V DC
Využití energie Až 10 W.
Vlastnosti GPON 8 x T-CONT
32 x port GEM
Podpěra, podpora VLAN (802.1Q, 802.1P, 802.1ad)
Multicast
QoS
DHCP server / klient
NAT
Duální zásobník IPv6
Řízení Lokalne (web)
OMCI
TR069
Certifikáty CO
Wi-Fi

PODPORA

Soubory ke stažení:

Technické informace o F660 Ke stažení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co znamená Gigabit Ethernet v ZTE ZXHN F660?

Každý gigabitový ethernetový port na síťovém zařízení F660 podporuje přenosové rychlosti až 1000 Mb / s (1 Gb / s).

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.