Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

ZXHN F670L | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

KÓD: ZXHN F670L
40,93 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM

O PRODUKTU

Předplatitelský terminál ZTE ZXHN F670L je dvoupásmová Gigabit Premium Triple Play AC1200 GPON brána. Je vybaven porty 1GE a 3FE LAN, jedním telefonním portem a vícevláknovým Wi-Fi nové generace fungujícím současně v režimech 2,4 GHz 2x2 přes 802.11n a 5 GHz 2x2 přes 802.11ac. V závislosti na požadavcích zákazníka mohou antény s maximálním ziskem 5 dBi zvýšit dosah sítě Wi-Fi a zlepšit výkon.

ZTE ZXHN F670L GPON ONT (4X GE + 1X USB + WI-FI + 1X POTS)

Rozhraní

  • 1 SC / APC konektor pro GPON
  • 4 porty RJ-45 pro rozhraní GE&FE
  • 1 port RJ-11 pro VoIP

SPECIFIKACE

Základní technické údaje
Výrobce ZTE
Modelka ZXHN F670L
PON rozhraní 1G / EPON port (EPON PX20 + a GPON třída B +)
Citlivost příjmu: ≤-28 dBm
Optický vysílací výkon: 0 ~ + 4 dBm
Přenosová vzdálenost: 20 km
Vlnová délka laseru Tx 1310nm
Rx 1490 nm
Optické rozhraní SC / UPC konektor
LAN rozhraní 1 x 10/100/1000 Mb / s
3 x 10/100 Mbit / s auto-adaptér internetového rozhraní.
Rozhraní Wi-Fi Vyhovuje IEEE802.11b / g / n
Pracovní frekvence: 2,400-2,4835 GHz
Podpora MIMO, rychlost až 300 Mb / s
2T2R, 2 externí antény 5 dBi
Podpora: Více SSID
Kanál: 13
Typ modulace: DSSS, CCK a OFDM
Schéma kódování: BPSK, QPSK, 16QAM a 64QAM
CATV rozhraní RF, optický výkon: + 2 ~ 18 dBm
Ztráta optického odrazu: ≥ 45 dB
Vlnová délka optického příjmu: 1550 ± 10 nm
RF frekvenční rozsah: 47 ~ 1000MHz, RF výstupní impedance: 75Ω
Úroveň RF výstupu: ≥ 82dBuV (-7dBm optický vstup)
Rozsah AGC: +2 ~ 7dBm / -4 ~ 13dBm / -5 ~ 14dBm
MER: ≥ 32 dB (optický vstup -14 dBm),> 35 (-10 dBm)
Pracovní podmínky Teplota: 0 ℃ ~ +50 ℃
Vlhkost: 10% ~ 90% (nekondenzující)
Podmínky skladování Teplota: -30 ℃ ~ +60 ℃
Vlhkost: 10% ~ 90% (nekondenzující)
Napájení DC 12V / 1,5A
Spotřeba energie ≤ 6 W.
Rozměry 245 mm × 215 mm × 40 mm
Hmotnost 240 g
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.