ZXHN F673A | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x
ZXHN F673A | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB

ZXHN F673A | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB

KÓD: F673A
28,84 EUR s DPH
NENÍ SKLADEM
Bezdrátové standardy: IEEE 802.11acIEEE 802.11aIEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Počet portů LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard: GPON
USB port: 2x USB
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ

O PRODUKTU

ZTE F673A - terminál GPON ONT

Terminál F673A je špičková brána do řešení FTTH.
Přístup k širokopásmové internetové síti je zajištěn využitím technologie GPON.

zte zxhn f673a ge 2x usb wifi 4x ge gpon ont, gpon onu terminál gpon, špičkový přístup, 1x hrnce, bez moduly sfp, bez dual band, bez fe 1x, ip adresa, ne zte f673a v2, napájení, zte olt, gpon ont onu, kable miedziane, ethernetový port, optické sítě.

Bezdrátové rozhraní

Terminál ZTE F673A nabízí Wi-Fi pro snadné připojení k síti a poskytuje bezdrátový přístup
bez nutnosti dalších kabelů.

zxhn f673a gpon onu ont 4x ge, no gpon ont 4x ge 1x pots ont 1x ge, ip address, zte zxhn f673a gpon onu, optical networking phone port pots, no wifi in two band ghz ac, is not copper cables, pots port, bez dvojitého pásma.

Další konektory

Terminál F673A je vybaven konektorem POTS RJ-11 a umožňuje vám telefonní hovory.
Na druhou stranu lze zařízení, jako je datový nosič, připojit ke 2 portům USB pro zálohování nastavení nebo sdílení souborů po síti.

f673a gpon onu 4x ge 2x pots wifi 2x usb, usb 2.0, ne patchcord, scapcscapc, wifi gpon onu, access pointy, nie moduły sfp, bez 1x gpon stick, terminál gpon onu 4x ge, mac adresy ve značce vlan.

Rychlý a stabilní provoz v síti

Kromě Wi-Fi poskytuje terminál F673A 4 ethernetová rozhraní ve standardu Gigabit Ethernet, která umožňují kabelové připojení zařízení a zaručují rychlé a stabilní připojení k síti.

f673a, gpon onu ont, zte onu, onu ftth, onu 1 ge, epon gpon olt, ftth optický netowrk ternární, onu ont, síťové zařízení, ne zte zxa10 f673a v2 gpon, lte routery, budou s transparentním přenosem, optické sítě .

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Bezdrátové standardy IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Počet portů LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
PON standard GPON
USB port 2x USB
VoIP porty 1x POTS

Technické specifikace
Port WAN 1 x GPON port
Třída B +
Citlivost přijímače: -27 dBm
Vlnová délka:
- odesílání: 1310 nm
- příjem: 1490 nm
WBF (filtr blokující vlnovou délku)
Soulad se SN nebo ověření hesla (G.984.3)
Obousměrný FEC
SR-DBA a NSR-DBA
LAN porty 4 x Gigabit Ethernet port (RJ-45)
Značky VLAN a jejich odstraňování na základě ethernetových portů
1: 1 VLAN, N: 1 VLAN, transparentní přenos VLAN
QinQ VLAN
Omezit počet známých adres MAC
Rozpoznávání MAC adres
Transparentní přenos paketů IPv6 na vrstvě 2 (L2)
Telefonní port 1 x POTS port (RJ-11)
Minimální REN: 4
G.711 / μ, G.729a / b, G.722 dekódování / kódování
Režim faxu T.30 / T.38 / G.711
DTMF
Tísňová volání (protokol SIP)
USB porty 2 x USB 2.0
Sdílení souborů v síti založené na FTP
BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU IEEE 802.11b / g / n
2 x 2 MIMO
Zisk antény: 2 dBi
WMM
Více SSID
WPS
Funkce
Chytré služby Chytré sdílení Wi-Fi:
- ověření portálu / 802.1x
- Sdílení založené na SoftGRE
Propojení jednoho účtu se 2 porty POTS
Inteligentní korelace Zóna pokrytí Smart Wi-Fi
Automatické vyjednávání SIP / H.248
Libovolný port - jakákoli služba
Rodičovská kontrola
Přesměrování L2 / L3 (IPv4):
- odesílání: 1 G
- stažení: 2 G
Funkce vrstvy 3 PPPoE / statická IP / DHCP
NAT / NAPT
Přesměrování přístavu
ALG, UPnP
DDNS server, DNS server / klient
Duální zásobník IPv6 / IPv4, DS-Lite
Statické / výchozí trasy
Více služeb na jednom portu WAN
QoS Omezení šířky pásma sítě Ethernet
Priorita 802.1p
SP / WRR / SP + WRR
Omezení velikosti vysílaného paketu
Mapování toku na základě VLAN ID, ID portu a / nebo 802.1p
Bezpečnostní SPI firewall
Filtrování MAC / IP / URL
Úspora energie Indikátor režimu úspory energie
Snižuje spotřebu energie, když jsou součásti nečinné v režimu úspory energie
COCv4
Dynamické ukládání
Naplánujte deaktivaci Wi-Fi
Inteligentní O&M Proměnná délka zprávy OMCI
Aktivní / pasivní nesprávná detekce a izolace ONT
Simulace testování PPPoE / DHCP
Emulace telefonního hovoru, test obvodu, test smyčky
Společný O&M IGMP v2 / v3 snooping
MLD v1 / v2 snooping
Rychlý odchod
Překlad štítků VLAN, transparentní přenos, odebrání paketů vícesměrového vysílání při stahování
Limit velikosti paketu IGMP / MLD
Fyzická specifikace
Rozměry 220 mm x 160 mm x 32 mm
Hmotnost Méně než 1 kg
Pracovní podmínky Teplota: 0 ° C až 40 ° C
Vlhkost: 2% až 95%, nekondenzující
Napájení Vstup: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Výstup: 11-14 V DC, 0,5 A.
Spotřeba energie 7,5 W
Maximální spotřeba energie 18 wattů
Přístavy 4 x Gigabit Ethernet port
2 x POTS telefonní port
1 x GPON port
2 x USB port
LED indikátory NAPÁJENÍ / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co znamená Gigabit Ethernet v ZTE F673A?

Terminál ZTE F673A je vybaven 4 konektory s podporou Gigabit Ethernet. Každý gigabitový ethernetový port umožňuje přenos dat rychlostí 1 Gb / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený