Extralink SC/APC-SC/APC Flat | Patchcord | Drop, Einzelmodus, S
arrow_drop_downDeutsch (DE) / EUR / Ceny z VAT
Extralink SC/APC-SC/APC Flat | Patchcord | Drop, Einzelmodus, Simplex, G.657A2, 150m

Extralink SC/APC-SC/APC Flat | Patchcord | Drop, Einzelmodus, Simplex, G.657A2, 150m

KOD: EX.6129 / EAN: 5902560366129
20,01 EUR z VAT 19%
Orientacyjny koszt wysyłki:
inventory_2 8 kg: 9.92 EUR
inventory_2 10 kg: 10.83 EUR
inventory_2 30 kg: 14.82 EUR
present_to_all Łączna waga:
local_shipping Koszt wysyłki:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
Art der Patchcord-Endungen: SC/APC-SC/APC
Faser-Standard: G.657.A2
Kabel-Kategorie: Single-Mode
Länge: 150m
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Deutsch (DE)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.