Deutsch (DE) / EUR / Ceny s DPH

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchkabel | Gepanzert, LSZH, Einzelmodus, Duplex, G652D, 3mm, 3m

KÓD: EX.8796 / EAN: 5902560368796
4,98 EUR s DPH 19%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.92 EUR
10 kg: 10.83 EUR
30 kg: 14.82 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Art der Patchcord-Endungen: SC/APC-SC/APC
Faser-Standard: G.652.D
Kabel-Kategorie: Single-Mode
Länge: 3M
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Länge:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Deutsch (DE)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.