Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Monomodo, Simplex, 3mm, 20m

KODU: EX.1544 / EAN: 5902560361544
3,65 EUR KDV ile 21%
Yaklaşık gönderim maliyeti:
8 kg: 11.85 EUR
10 kg: 13.02 EUR
30 kg: 19.24 EUR
Toplam ağırlık:
Nakliye maliyeti:
Alışveriş sepetine eklenmiştir
-
+
ADET
STOK DURUMU:
TESLIMAT: 24h
Categoría de cable: Single-Mode
Longitud: 20m
Tipos de terminaciones de cable de conexión: SC/APC-SC/APC
Diámetro del cable: 3,0mm
DAHA FAZLA PARAMETRE GÖSTER
Longitud:
Oturumun süresi dolacak:
Saniye
Oturum sona erdikten sonra çıkış yapacaksınız
Size uygun dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin
Sitemiz çerezleri kullanmaktadır ("çerezler"). Bu dosyalar hakkında ve kişisel verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik politikamızda bulabilirsiniz.
Favori
Şu ülke / bölge için sayfadasınız:
Español (ES)
Lütfen size uygun bir dilde alışveriş yapmak için farklı bir ülke veya bölge seçin.