Extralink SC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Multimodo, OM2, Duplex, 3mm, 3m

KOD: EX.3661 / EAN: 5902560363661
4,36 EUR z VAT 21%
Orientacyjny koszt wysyłki:
8 kg: 11.85 EUR
10 kg: 13.02 EUR
30 kg: 19.24 EUR
Łączna waga:
Koszt wysyłki:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
WYSYŁKA: 24h
Categoría de cable: Multi-Mode OM2
Fibra estándar: OM2
Longitud: 3m
Tipos de terminaciones de cable de conexión: SC/UPC-LC/UPC
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Español (ES)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.