Światłowody GPON | Batna24.com
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT

GPON

[ 16 ]
Kategorie
keyboard_arrow_down
Filtry
Producent
keyboard_arrow_down
Cena (PLN)
-
Filtry zaawansowane
keyboard_arrow_down
Ilość portów LAN
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej
Standard PON
Standardy sieci bezprzewodowej
keyboard_arrow_down Zobacz więcej
Standardy sieci bezprzewodowej Brak
cancel
KASUJ FILTRY
cancel
HALNy HL-1GE | ONT | GPON ONT B+ SC/APC, 1x RJ45 1000Mb/s, tryb Bridge (SFU) oraz Router/NAT (HGU)
HALNY
Kod produktu: HL-1GE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
121,00 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8311 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8311 GPON CLC(8310)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
130,55 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8310M GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
134,07 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s
HUAWEI
Kod produktu: HG8540M (1GE+3FE)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
104,35 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Extralink Venus | ONT | EPON/GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, funkcje routing/NAT, chipset Mediatec zgodny z ZTE, Huawei, Ubiquiti
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2305
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
177,12 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8240H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
479,70 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Huawei HG8010H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8010H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
166,77 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Huawei HG8040H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8040H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
304,74 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Extralink Neptun | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, Chipset Cortina, funkcje routing/NAT
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2954
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
139,24 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
HUAWEI
Kod produktu: HG8240 (2POTS+4GE)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
168,08 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Huawei HG8310 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8310 GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
134,07 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Huawei HG8110H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8110H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
393,60 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Huawei HG8010 | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8010 GPON GE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
112,62 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Extralink Karme | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x CATV
EXTRALINK
Kod produktu: EX.8949
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
435,94 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Extralink Eris | ONT | FTTH, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
EXTRALINK
Kod produktu: EX.8291
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
103,32 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Extralink GPON 1GE | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
EXTRALINK
Kod produktu: EX.2299
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
399,18 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

20 40 80 produktów na stronie
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione