HUAWEI GPON | Batna24.com
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
Huawei HG8245Q2 | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8245Q2
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
245,93 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

ECHOLIFE HG8010H GPON ONT (1GE) UPC
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8010H UPC
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
56,67 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8240H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
479,70 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei EG8145V5 UPC | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI EG8145V5 UPC
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
243,38 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s
HUAWEI
Kod produktu: HG8540M (1GE+3FE)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
72,69 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei EG8141A5 APC | ONT | WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI EG8141A5 APC
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
140,46 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8546M | ONT | WiFi, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kod produktu: HG8546M GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
138,55 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8247H5 | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, 1x CATV
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8247H5
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
255,38 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei EG8145V5 APC | ONT | WiFi, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI EG8145V5 APC
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
265,30 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8247H | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8247H
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
483,05 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8345R | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, antena wewnętrzna
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8345R INT ANTENNA
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
201,47 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8245Q | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 2x USB
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8245Q
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
286,45 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HS8546V | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB
HUAWEI
Kod produktu: HS8546V GPON (2,4GHZ&5GHZ)
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
267,92 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8247 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8247 WITH CATV
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
856,51 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8346R | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kod produktu: HG8346R GPON ONU
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
255,15 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8345R | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, antena zewnętrzna
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8345R EXT ANTENNA
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
216,41 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8240 | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
HUAWEI
Kod produktu: HG8240 4GE
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
245,89 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8245 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 100Mb/s, 2x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8245 GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
166,05 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HS8145V | ONT | AC1200, Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HS8145V GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
270,60 

 z VAT

WYSYŁKA: 24h

Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s
HUAWEI
Kod produktu: HUAWEI HG8310M GPON
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
134,07 

 z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

20 40 80 produktów na stronie

Sieci PON

Gigabitowe sieci PON (Passive Optical Network) wykorzystuje coraz więcej klientów indywidualnych. Spowodowane jest to z całą pewnością ich wydajnością i komfortem, ale czym tak naprawdę jest sieć PON oraz EPON? Jest to potocznie nazywana technologia stosowana przy budowaniu wydajnych sieci dostępowych, a jej największą zaletą jest pasywność, czyli inaczej mówiąc ograniczenie stosowania urządzeń aktywnych. Takimi urządzeniami są również te, które znajdują się w jej centralnym punkcie Czyli EPON ONU. Przykładem takiego urządzenia może być terminal ONT Huawei HS8145V EPON wyposażony w 1x USB, 1x POTS RJ11, złącze EPON SC/UPC oraz 2x antena dBi i obsługa standardu IEEE 802.11 ac. HS8145V EPON to najchętniej wybierane urządzenie wśród konsumentów.

ONU ONT

Pasywne sieci optyczne są aktualnie jednymi z najszybszych infrastruktur pozwalających na szybkie transmisje danych. Informacje przesyłane są przy pomocy światłowodów, a co za tym idzie charakteryzuje się szerokimi możliwościami pasmowymi, niewielką stratą transmisji oraz odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne. Te cechy przemawiają za ONU ONT, GPON ONT oraz EPON ONT i przekonuje do siebie coraz to nowszych użytkowników.

W naszym sklepie Batna24.com Posiadamy szeroki wybór sprzętu GPON ONT, EPON ONT, EPON ONU i wiele więcej, a wszystko w super korzystnych cenach. Szczególnie polecany przez konsumentów jest sprzęt Huawei HS8145V EPON wyposażony w mający swoje szerokie grono odbiorców. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych naszych kategorii, a w tym moduły SFP, media konwertery, listwy zasilające, access pointy i wiele więcej. Sprzęt sieciowy oraz sieci WiFi to nasza specjalność. Ponadto jesteśmy głównym dystrybutorem takich marek jak m.in. MikroTik czy Ubiquiti Networks, więc posiadamy mnóstwo ich sprzętu sieciowego w swojej ofercie.

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.