HUAWEI Moduły SFP | Batna24.com
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
Huawei SSX1T1LTD | Moduł SFP | GPON C+
HUAWEI
Kod produktu: SSX1T1LTD
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
97,97 

 z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Huawei OM5052 | Moduł SFP | GPON C++
HUAWEI
Kod produktu: OM5052
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
160,74 

 z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

HUAWEI GPON C++ SFP MODULE FOR OLT, 2.5 / 1.25G, SM SC, 34DB, TX1490
HUAWEI
Kod produktu: SFP C++ 34DB TX1490
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
249,78 

 z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Huawei GPON OLT Class C+ | Moduł SFP | GPON C+
HUAWEI
Kod produktu: GPON OLT CLASS C+ SFP
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
203,36 

 z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

20 40 80 produktów na stronie

Wkładki i moduły optyczne to niewielkie urządzenia, przetworniki sygnału optycznego na elektryczny. Dostępne w wielu standardach dopasowane są do konkretnych urządzeń oraz rodzajów sieci, przewodów optycznych. Zaawansowane moduły SFP marki Huawei sprawdzą się w licznych implementacjach, zapewniając optymalną wydajność w zależności od stawianych im wymagań. SFP Huawei to jakość w przystępnej cenie, zoptymalizowana pod kątem profesjonalnych zastosowań. Chiński producent sprzętu sieciowego Huawei już od kilku dziesięcioleci opracowuje wydajne urządzenia i technologie, dzięki którym powstało wiele popularnych rozwiązań sieciowych. Huawei oprócz popularnych modemów, smartfonów czy routerów specjalizuje się również w profesjonalnym sprzęcie do zastosowań biznesowych czy budowy sieci lokalnych i szkieletowych. Bogaty katalog produktów Huawei dostępny jest także w naszym sklepie, aby każda implementacja sieci była dostępna dla naszych klientów.

Czym są wkładki SFP?

Moduł SPF, czyli z angielskiego small form-factor pluggable to niewielka wkładka, inaczej transceiver. Określana często jako miniGBIC ze względu na mniejsze wymiary od poprzedniego powszechnego standardu dla modułów GBIC. Montuje się go szybko i wygodnie, zgonie z hot-plugging. Stwarza szerokie możliwości zastosowań w teleinformatyce w celu dobrania optymalnych rozwiązań do przesyłu danych. Szczegóły implementacji SFP Huawei określane są uniwersalnymi standardami, respektowanymi przez wielu producentów. Dzięki temu moduły jednej firmy do określonego urządzenia mogą być stosowane jako zamienniki modułów firm trzecich. Na przykład moduł SFP 10G łączy płytę główną urządzenia sieciowego:

  • switcha,
  • terminala - konwertera mediów,
  • routera,

z przewodem światłowodowym lub miedzianym, w zależności od wybranego standardu. Moduł SFP może wspierać wybrane technologie, w tym przede wszystkim SONET - synchroniczna sieć optyczna, Gigabit Ethernet, czy Fibre Channel. Dostępne są również kable DAC SFP łączące moduły na niewielkich odległościach - DAC direct attach cable.

SFP Huawei w profesjonalnych zastosowaniach

Różnorodne moduły SFP oraz zamienniki modułów mogą działać z określonymi rodzajami nadajników i odbiorników, by móc dostosować parametry linków do wymagań im stawianych. Ma to na celu przede wszystkim zapewnienie optymalnego zasięgu optycznego. Wybór urządzeń działających w trybie LC duplex, moduły XPF czyli moduł SFP 10G, DAC 10G to podstawowe możliwości. Każdy moduł SFP ma określone właściwości użytkowe, jak Huawei SSX1T1ltd obsługujący pojedynczą żyłę single fiber w aplikacjach GPON OLT. Jest zgodny z klasą ITU-T G.984.2 Class C+, zapewniając standardowe parametry pracy. Potrzebując lepszych osiągów, wybierz produty C++. Moduł SFP umożliwia cyfrowe monitorowanie dzięki DDM Digital Diagnostic Monitoring. To szansa na zapobieganie awariom i weryfikowanie bieżących parametrów pracy, w standardzie odpowiadającym DOM od Cisco. Moduł SFP Huawei pracuje jako 1490nm continuous-mode 2.488Gb/s DFB transmitter oraz 1310nm burst-mode 1.244Gb/s APD receiver. Wybierz odpowiednie do swoich implementacji wkładki SFP, by zapewniały pełną niezbędną przepustowość tworzonym łączom.

Zalety stosowania modułów SFP

Modułowa budowa urządzeń sieciowych to przede wszystkim lepsza skalowalność i możliwość szybszej reakcji na awarie. Bez względu na to, czy stosuje się superszybkie moduły XPF, czy też bezpośrednie kable przyłączeniowe DAC 10G transmisja danych na poziomie 10 Gbps pozwala na zaspokojenie większości potrzeb. Wkładka SFP w szybki sposób ulega demontażowi, a w razie konieczności również wymianie. To sprawia, że ewentualne problemy ze sprzętem mogą być rozwiązywane tylko dzięki wymianie drobnego elementu, a nie całego urządzenia sieciowego wraz z koniecznością jego rekonfiguracji. Sieci optyczne to wysoka jakość i przepustowość, ale jednocześnie dosyć duża podatność na uszkodzenia. Dlatego też stosowanie wkładek SFP LC duplex czy DAC direct attach cable znalazło szerokie uznanie i jest najczęściej wybieranym standardem. Wybierz niezawodne moduły SFP Huawei do Twoich urządzeń sieciowych, zapewnij sobie komfortową i niskoawaryjną pracę!

 

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.