UBIQUITI Moduły SFP | Batna24.com
Ubiquiti UF-MM-1G | Moduł SFP | UFiber, 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Wielomodowy, 2-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-MM-1G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
80,49 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-1G-S | Moduł SFP | UFiber, BiDi, 1,25Gb/s, LC/UPC, 1310nm/1550nm, Jednomodowy, 2-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-1G-S
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
109,20 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-RJ45-10G | Moduł SFP+ | UFiber, 10Gb/s, RJ45
UBIQUITI
Kod produktu: UF-RJ45-10G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
  • Złącze wyjściowe: RJ45
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 1-pack
316,22 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-RJ45-1G | Moduł SFP+ | UFiber, 1,25Gb/s, RJ45
UBIQUITI
Kod produktu: UF-RJ45-1G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
69,02 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UDC-1 | Kabel DAC | SFP+, 1m
UBIQUITI
Kod produktu: UDC-1
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
80,49 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UDC-2 | Kabel DAC | SFP+, 2m
UBIQUITI
Kod produktu: UDC-2
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
100,65 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UDC-3 | Kabel DAC | SFP+, 3m
UBIQUITI
Kod produktu: UDC-3
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
120,79 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UC-DAC-SFP28 | Kabel DAC | SFP+, 25Gb/s, 0,5m
UBIQUITI
Kod produktu: UC-DAC-SFP28
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
143,70 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-GP-C+ | Moduł SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 1490 nm, RX 1310 nm, Jednomodowy
UBIQUITI
Kod produktu: UF-GP-C+
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Dystans transmisji: 4-20km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
  • Złącze wyjściowe: SC
368,05 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-GP-B+ | Moduł SFP | UFiber, 1,25Gb/s, SC/UPC, TX 1490 nm, RX 1310 nm, Jednomodowy
UBIQUITI
Kod produktu: UF-GP-B+
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Dystans transmisji: 4-20km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
  • Złącze wyjściowe: SC
333,39 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-Instant | Moduł SFP | UFiber GPON CPE, 2,4Gb/s, SC/APC, 20km, zarządzalny
UBIQUITI
Kod produktu: UF-INSTANT
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Dystans transmisji: 4-20km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
  • Złącze wyjściowe: SC
184,04 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-10G-20 | Moduł SFP+ | UFiber, 10Gb/s, LC/UPC, 1310nm, Jednomodowy, 20-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-10G-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Dystans transmisji: 4-20km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
  • Złącze wyjściowe: LC
3725,29 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-10G-S | Moduł SFP+ | UFiber, BiDi, 10Gb/s, LC/UPC, 1270nm/1330nm, Jednomodowy, 2-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-10G-S
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Dystans transmisji: 4-20km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
  • Złącze wyjściowe: LC
764,81 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-MM-1G-20 | Moduł SFP | UFiber, 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, Wielomodowy, 20-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-MM-1G-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
736,17 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 | Moduł SFP+ | UFiber, BiDi, 10Gb/s, LC/UPC, 1270nm/1330nm, Jednomodowy, 20-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-10G-S-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Dystans transmisji: 4-20km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
  • Złącze wyjściowe: LC
7314,06 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-10G | Moduł SFP+ | UFiber, 10Gb/s, LC/UPC, 1310nm, Jednomodowy, 2-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-10G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
  • Dystans transmisji: 4-20km
  • Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
  • Złącze wyjściowe: LC
408,14 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 | Moduł SFP | UFiber, BiDi, 1,25Gb/s, LC/UPC, 1310nm/1550nm, Jednomodowy, 20-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-SM-1G-S-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
1008,00 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-MM-10G | Moduł SFP+ | UFiber, 10Gb/s, LC/UPC, 850nm, Wielomodowy, 2-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-MM-10G
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
183,18 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

Ubiquiti UF-MM-10G-20 | Moduł SFP+ | UFiber, 10Gb/s, LC/UPC, 850nm, Wielomodowy, 20-pack
UBIQUITI
Kod produktu: UF-MM-10G-20
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

DOSTĘPNOŚĆ
live_help
1630,67 

z VAT

możliwa dostępność w ciągu 7 dni

Ubiquiti UC-DAC-SFP+ | Kabel DAC | SFP+, 10Gb/s, 0,5m
UBIQUITI
Kod produktu: UC-DAC-SFP+
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

WYSYŁKA: 24h

DOSTĘPNOŚĆ
67,96 

z VAT

WYSYŁKA: 24h

20 40 80 produktów na stronie

Moduły SFP Ubiquiti

Moduł SFP (SFP modules) to popularne zjawiska przy budowie sieci i instalacji światłowodowych, zwłaszcza tych bardziej oddalonych od siebie. Wykorzystując kable miedziane nie mamy gwarancji wysokiej jakości przesyłu danych, natomiast wkładka SFP wykorzystuje inną długość fali oraz maksymalny zasięg transmisji, który liczony jest w kilometrach. Wkładki SFP konwertują sygnał elektryczny na sygnał światłowodowy dowolnego rodzaju. Wyróżniamy moduły z wejściami na światłowód wielomodowy oraz jednomodowy ze złączem LC. Przy wykorzystaniu tej technologii na jednym przełączniku sieciowym mamy możliwość zastosowania nawet 4 różne porty światłowodowe 10/100/1000Mbps. Moduły SFP są świetnym rozwiązaniem gdyż w przypadku konfigurowania sieci na inny sposób, możemy zastąpić moduł SFP bez potrzeby wymiany całych urządzeń, lub też stosowania dodatkowych urządzeń, np media konwertery.

Moduły SFP Ubiquiti Networks

Ubiquiti UniFI biorąc pod uwagę swoje wieloletnie doświadczenie w branży sieciowej tworzy sprzęt zaawansowany i świetnie prosperujący na rynku. Przykładem świetnego sprzętu może być para wydajnych modułów SFP UF-SM-10G, gdzie najważniejsze cechy są na wysokim poziomie, długość fali wynosi 1310nm, a maksymalny zasięg transmisji wynosi 10km, posiada 2 złącza wyjściowe LC. Ponadto wkładka oferuje przepustowość na poziomie 10GB/s.

Następna świetna para wkładek SFP firmy Ubiquiti to fiber multimode module UF-MM-1G z serii U Fiber( module 1g) która obsługuje falę 550nm wykorzystując włókna wielomodowe. Ubiquiti ufmm1g oferuje maksymalna prędkość transmisji 1.25GB/s oraz maksymalny zasięg transmisji do 550m. Wkładka ta będzie się świetnie nadawać do wykorzystania istniejącej infrastruktury sieciowej, lub też do założenia nowej instalacji. Wkładka jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Ubiquiti.

Kolejna popularna wkładka SFP, tym razem GPON SFP to UF-GP-C+ przeznaczona dla OLT od Ubiquiti Networks. Jest to jednomodowa wkładka GPON będąca sprzętem dedykowanym dla terminali OLT. Jej maksymalny zasięg na włóknach jednomodowych wynosi aż do 20km. Ponadto cechuje się długością fali na poziomie 13010 oraz 1490nm, a dodatkowo jej zakres mocy optycznej wynosi od 3 do 7dBm. UF-GP-C+ posiadają złącze SC/UPC oraz umożliwiają pobieranie danych z prędkością 2.5GB/s. W porównaniu z urządzeniami innych producentów marka Ubiquiti bez wątpienia jest na szczeblu wyżej. Tworząc sieć światłowodową bez wahania można wybrać optical sfp od Ubiquiti.

Urządzenia sieciowe i szeroki asortyment sprzętu sieciowego Batna24.com

W sklepie Batna24.com posiadamy szeroki wybór wkładek światłowodowych fiber multimode, takich jak np. Ubiquiti UFMM1G. Jako jeden z polskich liderów w dystrybucji sprzętu sieciowego posiadamy szeroki asortyment produktów do budowy świetnie prosperującej sieci światłowodowej jak i również bezprzewodowej sieci domowej, czy też sieci LAN, w tym też domowe urządzenia sieciowe.

Zapoznaj się z nasza ofertą, gdzie posiadamy również takie urządzenia jak: media konwertery, kable światłowodowe, karty sieciowe, access pointy, czy też szafy rack i wiele innych. W razie wątpliwości w sprawie wyborze sprzętu nasza pomoc techniczna służy pomocą. Zadaj pytanie naszym konsultantom, którzy z przyjemnością Ci pomogą. Posiadamy w ofercie również ofertę takich marek jak TPLink, RF Elements, czy MikroTik.

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione