72F SM DUCT OPTICAL FIBRE CABLE SM G652D DIAMETER 10MM 1,5KN

72F SM DUCT OPTICAL FIBRE CABLE SM G652D DIAMETER 10MM 1,5KN

KOD: EX.15265 / EAN: 5903148915265
11,40 
Dodano do koszyka
-
+
M
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Kabel do montażu: Kanalizacyjnego
Liczba włókien kabla światłowodowego: 72F
Standard włókna: G.652.D
Średnica kabla: 10mm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

72F SM DUCT OPTICAL FIBRE CABLE SM G652D DIAMETER 10MM 1,5KN

Duct optical fibre cable (z ang. kabel światłowodowy kanałowy) jednomodowy o średnicy kabla rzędu 10mm, liczba włókien 72F typu G652D oraz wytrzymałość na rozciąganie 1,5kN. Kable kanałowe zostały zaprojektowane dla łatwej instalacji wymaganej do wdmuchiwania kabli w systemy kanałowe.

72F SM DUCT OPTICAL FIBRE CABLE SM G652D DIAMETER 10MM 1,5KN

Cechy

  • Różne typy włókien, w tym hybrydowe
  • Standard mokrego rdzenia (opcjonalnie)
72F SM DUCT OPTICAL FIBRE CABLE SM G652D DIAMETER 10MM 1,5KN

Zastosowania

  • Kanał podziemny oraz wiązany napowietrzny
  • Kable transmisyjne, dystrybucyjne, zasilające
  • Pętla lokalna, Metro & Long Haul

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Kabel do montażu Kanalizacyjnego
Liczba włókien kabla światłowodowego 72F
Standard włókna G.652.D
Średnica kabla 10mm
Wytrzymałość na rozciąganie 1,5kN

Konstrukcja
Liczba włókien 72 (Glass Fiber - włókno szklane)
Liczba włókien na każdą tubę 12 (Glass Fiber - włókno szklane)
Liczba luźnych tub 6 (PBTP)
Wytrzymałość centralnego elementu 2.3 ± 0.1 mm (FRP Rod)
Bariera wilgoci ponad prętem FRP (WS Yarn - przędza pęczniejąca w wodzie)
Owijany rdzeń nad rdzeniem SZ (WS Tape - taśma pęczniejąca w wodzie)
Zewnętrzna powłoka nominalnie 1,5 mm (HDPE - czarny)
Liczba ripcordów 2 (poliester)
Średnica kabla 10.0 ± 0.5 mm
Masa kabla 80 ± 10 kg/km
Charakterystyka mechaniczna
Wytrzymałość na rozciąganie 1500 N (IEC 60794-2-E1)
Wytrzymałość na zgniatanie 1000 N (IEC 60794-1-2-E3)
Wytrzymałość na uderzenia 10 N.m (IEC 60794-1-2-E4)
Skręcanie ± 360 ° (IEC 60794-1-2-E7)
Kink 10 x D (IEC 60794-1-2-E10)
Minimalny promień zgięcia 20 x D (IEC 60794-1-2-E11)
Test penetracji wody 1m słupa wody, 3 m próbka, 24 godziny (IEC 60794-1-2-F5)
Charakterystyka środowiskowa
Instalacja -30 ° C to + 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Działanie -30 ° C to + 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Przechowywanie -30 ° C to + 70°C (IEC 60794-1-22-F1)
Charakterystyka włókien
Typ włókna ITU-T G.652D
Optyczna
Tłumienie dla 1310 nm wynosi: ≤ 0.36 dB/km
dla 1550 nm wynosi: ≤ 0.23 dB/km
Dyspersja chromatyczna dla 1285 – 1330 nm wynosi: ≤ 3.5 ps/nm.km
dla 1550 nm wynosi: ≤ 18.0 ps/nm.km
Długość fali odcięcia kabla dla λcc wynosi: ≤ 1260 nm
Długość fali zerowej dyspersji 1300 – 1324 nm
Nachylenie zerowej dyspersji ≤ 0.092 ps/nm2 x km
Modowa dyspersja polaryzacyjna dla Fibre wynosi: ≤ 0.10 ps / km
dla Link Design Value wynosi: ≤ 0.08 ps / km
Mechaniczna
Tłumienie wywołane zginaniem 1 skręt - φ 32 mm dla 1550 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
100 skrętów - φ 50 mm dla 1310 nm lub 1550 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
100 skrętów - φ 60 mm dla 1625 nm wynosi: ≤ 0.05 dB
Proof Stress Level 1.0 % (100 kpsi)
Geometryczna
Średnica pola modu dla 1310 nm wynosi: 9.2 ± 0.4 µm
dla 1550 nm wynosi: 10.4 ± 0.5 µm
Błąd koncentryczności pola modu ≤ 0.5 µm
Średnica płaszcza 125 ± 0.7 µm
Eliptyczność płaszcza ≤ 0.7 %
Błąd koncentryczności powłoki ≤ 12 µm
Średnica powłoki głównej 245 ± 5 µm
Materiał powłoki głównej (niebarwione) UV Cured
Acrylate
Fibre Curl Radius ≥ 4 m

WSPARCIE

Pliki do pobrania

Specyfikacja techniczna - EN pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
72F SM DUCT OPTICAL FIBRE CABLE SM G652D DIAMETER 10MM 1,5KN
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.