Cisco MGBLH1 | Moduł SFP | LH MINI-/GBIC
Cisco MGBLH1 | Moduł SFP | LH MINI-/GBIC

Cisco MGBLH1 | Moduł SFP | LH MINI-/GBIC

KOD: MGBLH1
920,04 
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1310 nm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Moduł SFP Cisco MGBLH1

Cisco MGBLH1 to moduł wyposażony w złącze LC duplex o prędkości transmisji do 1 Gb/s.
Wkładka przeznaczona jest do pracy ze światłowodem jednomodowym (single-mode) o długości fali 1310 nm. Maksymalny obsługiwany dystans transmisji danych wynosi 40 km.

Cechy charakterystyczne

  • Wbudowany zatrzask sprężynowy ułatwiający demontaż modułów
  • Możliwość wymiany „na gorąco” (Hot Swap)
  • Złącze LC duplex
  • Niskie zakłócenia elektromagnetyczne (FCC Part 15, Class B)
  • Zgodność z normami FDA i Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC) - produkt bezpieczny dla oczu
CISCO MGBLH1 SFP Module

Moduły SFP marki Cisco

Moduły SFP marki Cisco cechują się łatwą instalacją. Dodają łączność światłowodową lub port Gigabit Ethernet do przełączników Cisco z serii 100, 200, 300 i 500. Moduły są dostępne w wersjach z okablowaniem światłowodowym jednomodowym lub wielomodowym i mogą obsługiwać transmisję na odległość wynoszącą od 100 metrów do 40 kilometrów. Zapewniają szybką i niezawodną łączność między przełącznikami znajdującymi się na różnych piętrach, w oddzielnych budynkach czy w małej sieci kampusowej wymagającej łączności między obiektami.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1310 nm
Ilość sztuk w opakowaniu 1-pack
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Dane techniczne
Model MGBLH1
Medium Światłowód single-mode
Zastosowanie 1000 BASE-LH
Złącze Duplex LC
Długość fali (Tx) 1310 nm
Zakres długości fali (Rx) 1310 nm
Wydajność
Maksymalny dystans Do 40 km
Średnia moc wyjściowa Od -4 dBm do 0 dBm
Czułość odbiornika -25 dBm
Przeciążenie odbiornika -3 dBm
Cechy środowiskowe
Wymiary 13.4 mm x 8.5 mm x 56.5 mm
Waga 0.018 kg
Moc 1 W (maks.)

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna producenta (ENG) Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Cisco MGBLH1 | Moduł SFP | LH MINI-/GBIC
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione