Cisco MGBLX1 | Moduł SFP | LX MINI-/GBIC
Cisco MGBLX1 | Moduł SFP | LX MINI-/GBIC

Cisco MGBLX1 | Moduł SFP | LX MINI-/GBIC

KOD: MGBLX1 / EAN: 0882658262791
411,36 
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1310 nm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Moduł SFP Cisco MGBLX1

Cisco MGBLX1 to moduł SFP wyposażony w złącze LC Duplex o prędkości transmisji do 1 Gb/s. Wkładka przeznaczona jest do pracy ze światłowodem jednomodowym (Single-Mode) o długość fali 1310 nm. Maksymalny obsługiwany dystans transmisji danych wynosi 10 km.

Cechy charakterystyczne

  • Wbudowany zatrzask sprężynowy ułatwiający demontaż modułów
  • Możliwość wymiany „na gorąco” (Hot Swap)
  • Złącze LC Duplex
  • Niskie zakłócenia elektromagnetyczne (FCC Part 15, Class B)
  • Zgodność z normami FDA i Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC) - produkt bezpieczny dla oczu
CISCO MGBLX1 SFP Module

Moduły SFP marki Cisco

Moduły SFP marki Cisco cechują się łatwą instalacją. Dodają łączność światłowodową lub dodatkowy port Gigabit Ethernet do przełączników Cisco z serii 100, 200, 300 i 500. Moduły są dostępne w wersjach z okablowaniem światłowodowym jednomodowym lub wielomodowym i mogą obsługiwać transmisję na odległość wynoszącą od 100 metrów do 40 kilometrów. Zapewniają szybką i niezawodną łączność między przełącznikami znajdującymi się na różnych piętrach, w oddzielnych budynkach lub w małej sieci kampusowej wymagającej łączności między obiektami.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji 4-20km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1310 nm
Ilość sztuk w opakowaniu 1-pack
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Dane techniczne
Model MGBLX1
Medium Światłowód Single-Mode
Zastosowanie 1000 BASE-LX
Złącze Duplex LC
Długość fali (Tx) 1310 nm
Zakres długości fali (Rx) 1310 nm
Wydajność
Maksymalny dystans Do 10 km
Średnia moc wyjściowa Od -9,5 dBm do -3 dBm
Czułość odbiornika -20 dBm
Przeciążenie odbiornika -3 dBm
Cechy środowiskowe
Wymiary 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Waga 0.018 kg
Moc 1 W (maks.)

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna producenta (ENG) Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Cisco MGBLX1 | Moduł SFP | LX MINI-/GBIC
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione