Cisco MGBSX1 | Moduł SFP | SX MINI-/GBIC

KOD: MGBSX1

Cisco MGBSX1 | Moduł SFP | SX MINI-/GBIC

KOD: MGBSX1
262,88  z VAT 23% (brutto)
213,72  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 850 nm
Pokaż więcej parametrów
Rekomendowane produkty
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Moduł SFP Cisco MGBSX1

Cisco MGBSX1 to moduł wyposażony w złącze LC Duplex o prędkości transmisji 1 Gb/s. Wkładka przeznaczona jest do pracy ze światłowodem wielomodowym (Multi-Mode) o długości fali 850 nm. Maksymalny obsługiwany dystans transmisji danych wynosi 500 m.

Cechy charakterystyczne

  • Wbudowany zatrzask sprężynowy ułatwiający demontaż modułów
  • Możliwość wymiany „na gorąco” (Hot Swap)
  • Złącze LC Duplex
  • Niskie zakłócenia elektromagnetyczne (FCC Part 15, Class B)
  • Zgodność z normami FDA i Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC) - produkt bezpieczny dla oczu
CISCO MGBSX1 SFP Module

Moduły SFP marki Cisco

Moduły SFP marki Cisco cechują się łatwą instalacją. Dodają łączność światłowodową lub port Gigabit Ethernet do przełączników Cisco z serii 100, 200, 300 i 500.
Moduły są dostępne w wersjach z okablowaniem światłowodowym jednomodowym lub wielomodowym i mogą obsługiwać transmisję na odległość wynoszącą od 100 metrów do 40 kilometrów. Zapewniają szybką i niezawodną łączność między przełącznikami znajdującymi się na różnych piętrach, w oddzielnych budynkach lub w małej sieci kampusowej wymagającej łączności między obiektami.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 850 nm
Ilość sztuk w opakowaniu 1-pack
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny (dwa włókna)
Rodzaj włókna MM (Multi-Mode)

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna producenta (ENG) Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
262,88  z VAT 23% (brutto)
213,72  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.