Cisco MGBT1 | Moduł SFP | 1000Base-T, RJ45, 100m

KOD: MGBT1

Cisco MGBT1 | Moduł SFP | 1000Base-T, RJ45, 100m

KOD: MGBT1
940,95  z VAT 23% (brutto)
765,00  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: RJ45
Ilość sztuk w opakowaniu: 1-pack
Pokaż więcej parametrów
Rekomendowane produkty
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Moduł SFP Cisco MGBT1

Cisco MGBT1 to moduł SFP wyposażony w złącze RJ-45 o prędkości transmisji do 1 Gb/s. Wkładka przeznaczona jest do pracy z kablem Ethernet typu "skrętka". Maksymalny obsługiwany dystans transmisji danych wynosi 100 m.

Cechy charakterystyczne

  • Wbudowany zatrzask sprężynowy ułatwiający demontaż modułów
  • Możliwość wymiany „na gorąco” (Hot Swap)
  • Złącze LC duplex
  • Niskie zakłócenia elektromagnetyczne (FCC Part 15, Class B)
  • Zgodność z normami FDA i Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC) - produkt bezpieczny dla oczu
CISCO MGBT1 SFP Module

Moduły SFP marki Cisco

Moduły SFP marki Cisco cechują się łatwą instalacją. Dodają łączność światłowodową lub port Gigabit Ethernet do przełączników Cisco z serii 100, 200, 300 i 500. Moduły są dostępne w wersjach z okablowaniem światłowodowym jednomodowym lub wielomodowym i mogą obsługiwać transmisję na odległość wynoszącą od 100 metrów do 40 kilometrów. Zapewniają szybką i niezawodną łączność między przełącznikami znajdującymi się na różnych piętrach, w oddzielnych budynkach czy w małej sieci kampusowej wymagającej łączności między obiektami.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe RJ45
Ilość sztuk w opakowaniu 1-pack
Rodzaj duplexu SFP Nie dotyczy

Dane techniczne
Model MGBT1
Medium Kabel kategorii 5e UTP
Zastosowanie 1000 BASE-T
Złącze RJ-45
Długość fali (Tx) N/A
Zakres długości fali (Rx) N/A
Wydajność
Dystans Od 100 m do 40 km
Średnia moc wyjściowa N/A
Czułość odbiornika N/A
Przeciążenie odbiornika N/A
Cechy środowiskowe
Wymiary 13.4 mm x 8.5 mm x 66 mm
Waga 0.018 kg
Moc 1 W (maks.)

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna producenta (ENG) Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
940,95  z VAT 23% (brutto)
765,00  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.