Extralink QSFP+ 40Gbps | Moduł QSFP+ | MPO, 850nm, 100m, multi
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
Extralink QSFP+ 40Gbps | Moduł QSFP+ | MPO, 850nm, 100m, multi mode, DOM

Extralink QSFP+ 40Gbps | Moduł QSFP+ | MPO, 850nm, 100m, multi mode, DOM

KOD: EX.15777 / EAN: 5903148915777
463,83  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu: 40 Gbps
Złącze wyjściowe: MPO
Długość fali: 850 nm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.