Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT

Extralink SC/APC | Pigtail | Jednomodowy, 900um, G.657B3, 2m

KOD: EX.10147 / EAN: 5903148910147
6,13  z VAT 23%
BRAK NA MAGAZYNIE
SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
Długość: 2m
Końcówka pigtaila / splittera: SC/APC
Standard włókna: G.657.B3
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.