SFP+ 10G 1550NM SM 80KM

SFP+ 10G 1550NM SM 80KM

KOD: EX.8055 / EAN: 5902560368055
2686,32 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: powyżej 20km
Moduł SFP - Prędkość portu: 10 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1550 nm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Moduł SFP+ 10G 1550NM SM 80KM LC DUP z dużym zasięgiem transmisji

Moduł światłowodowy Extralink SFP+-ZR został zaprojektowany dla systemów 8.5G/10G Fiber- Channel i 10GBE. Jednomodowy moduł SFP 10G składa się z dwóch sekcji: sekcja nadajnika zawiera laser EML, a sekcja odbiornika składa się z fotodiody APD zintegrowanej z TIA. Wszystkie moduły spełniają wymagania bezpieczeństwa lasera klasy I. Cyfrowe funkcje diagnostyczne wkładki SFP+-ZR są dostępne poprzez 2-przewodowy interfejs szeregowy, który umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów pracy urządzenia, takich jak temperatura modułu optycznego SFP, prąd wiązki laserowej, przesyłana moc optyczna, odbierana moc optyczna i napięcie zasilania wkładki. Extralink SFP+ 10G 1550NM pozwala na transmisję na odległość do 80km.

SFP+ 10G 1550NM SM 80KM LC DUP

Cechy szczególne:

  • Zgodność z SFF-8431 i IEE802.3ae
  • Możliwość wyboru szybkości transmisji ≤4.25Gbps lub 9.95Gbps do 11.3Gbps
  • Nadajnik EML i odbiornik APD
  • Długość połączenia do 80 km
  • Niskie rozproszenie mocy (typowe 1.4W, maksymalne 2W)
  • Temperatura robocza obudowy od -5°C do 70°C
  • Pojedyncze zasilanie 3.3V
  • Monitorowanie temperatury modułu, napięcia zasilania, prądu bias lasera, mocy optycznej nadawania, mocy optycznej odbioru
  • Zgodny z dyrektywą RoHS i bezołowiowy

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji powyżej 20km
Moduł SFP - Prędkość portu 10 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1550 nm
Rodzaj duplexu SFP Fizyczny(dwa włókna)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Prędkość transmisji do 10Gbps
Dystans do 80km
Typ SFP+
Złącze wyjściowe LC
Rodzaj transmisji Single-Mode
Rodzaj duplexu Fizyczny(dwa włókna)
Temperatura obudowy podczas pracy -5~70°C
Temperatura przechowywania -40~85°C
Wilgotność względna 0~85%
Napięcie zasilania 3.13~3.47V (typowo 3.3V)
Prąd zasilania <610mA (typowo 420mA)
Rozproszenie mocy modułu <2W (typowo 1.4W)
Specyfikacja optyczna - nadajnik
Centralna długość fali 1528~1565nm
Średnia moc optyczna 0~+4dBm
Współczynnik tłumienia trybu bocznego min. 30dB
Optical Transmit Power (disabled) max. -30dBm
Współczynnik wygasania min. 9dB
RIN21OMA max. -128db/Hz
Optical Return Loss Tolerance max. 21dB
Dispersion penalty(1600ps/nm) max. 2dB
Specyfikacja elektryczna - nadajnik
Predkość danych max 11.3Gbps (typowo 10.3Gbps)
Impedancja różnicowa wejściowa 100
Wejście danych różnicowych 120~850mV
Transmit Disable Voltage 2.0~Vcc3+0.3 [V]
Transmit Enable Voltage 0~+0.8 V
Transmit Disable Assert Time max. 100us
Specyfikacja optyczna - odbiornik
Input Operating Wavelength 1110~1650nm
Czułość na odbiór max. -24dBm
Maximum Input Power max. -8dBm
Loss of Signal Asserted min. -34dBm
LOS De-Asserted max. -24dBm
LOS Hysteresis min. 0.5dB
Specyfikacja elektryczna - odbiornik
Szybkość danych max. 11.3Gbps (typowo 10.3Gbps)
Differential Output Swing 350~850mV
Rise/Fall Time min. 24ps
Loss of Signal –Asserted 2~Vcc3+0.3- [V]
Loss of Signal –Negated 0~+0.4V

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
SFP+ 10G 1550NM SM 80KM
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.