Extralink SFP+ 10G | Moduł SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, DOM, dedykowany dla HP/ARUBA

KOD: EX.15104 / EAN: 5903148915104

Extralink SFP+ 10G | Moduł SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, DOM, dedykowany dla HP/ARUBA

KOD: EX.15104 / EAN: 5903148915104
129,10  z VAT 23% (brutto)
104,96  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu: 10 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, RoHS
Pokaż więcej parametrów
129,10  z VAT 23% (brutto)
104,96  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sprawdź koszt dostawy
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.