Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP CWDM | 1,25Gbps, 1550nm, single mode, 40km, LC, DOM

KOD: EX.13612 / EAN: 5903148913612

Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP CWDM | 1,25Gbps, 1550nm, single mode, 40km, LC, DOM

KOD: EX.13612 / EAN: 5903148913612
248,23  z VAT 23% (brutto)
201,81  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dystans transmisji: Powyżej 20km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1550 nm1550
Pokaż więcej parametrów
248,23  z VAT 23% (brutto)
201,81  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sprawdź koszt dostawy
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.