Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, si
arrow_drop_downPolski (PL) / PLN / Ceny z VAT
Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, LC, DOM, para

Extralink SFP 1.25G | Moduł SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, LC, DOM, para

KOD: EX.6198 / EAN: 5902560366198
118,82  z VAT
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY flip_camera_android ZOBACZ ZAMIENNIKI
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: 1-3km
Moduł SFP - prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1310/1550 nm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.