SFP+ BIDI 10G 1270/1310 40KM LC DDM

SFP+ BIDI 10G 1270/1310 40KM LC DDM

KOD: EX.8062 / EAN: 5902560368062
1233,69 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Dystans transmisji: powyżej 20km
Moduł SFP - Prędkość portu: 10 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 1270/1330 nm
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Para modułów SFP+ 10G WDM 1270/1330 40KM LC DDM dla światłowodów jednomodowych

Transceivery EXTRALINK SFP+ BIDI to jednomodowe moduły SFP o małym rozmiarze, które można podłączyć w celu zapewnienia dwustronnej transmisji danych optycznych (np. 10GBASE-LR/LW zdefiniowane przez IEEE 802.3ae). Moduł optyczny SFP jest wyposażony w 20-pinowe złącze SFP+, które umożliwia podłączanie transceivera bez wyłączania urządzenia. Moduł EXTRALINK SFP+ BIDI został zaprojektowany dla światłowodów jednomodowych i pracuje na nominalnej długości fali 1270nm lub 1330nm. Sekcja nadajnika wykorzystuje wielosilnikową studnię kwantową DFB, która jest zgodna z Międzynarodową Normą Bezpieczeństwa IEC-60825. Sekcja odbiornika wykorzystuje zintegrowany przedwzmacniacz detekcyjny InGaAs (IDP) zamontowany w głowicy optycznej oraz ograniczający IC wzmacniacza mocy. Jednomodowa wkładka SFP obsługuje prędkości transmisji danych od 9,95 Gb/s do 10,3 Gb/s.

SFP+ 10G WDM 1270/1330 40KM LC DDM - PAIR

Cechy szczególne:

  • Obsługuje prędkości transmisji danych od 9,95 Gb/s do 10,3 Gb/s
  • Pojedyncze zasilanie 3.3V
  • Do 40KM na 9/125um SMF
  • A: nadajnik laserowy DFB 1270nm, odbiornik 1330nm
  • B: nadajnik laserowy DFB 1330nm, odbiornik 1270nm
  • Zgodność z IEEE 802.3ae 10GBASE-LR i 10GBASE-LW
  • Zgodny z SFP+ MSA SFF-8431
  • Zgodny z cyfrowa diagnostyką SFF-8472
  • Zgodny z RoHS i bezołowiowy

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Dystans transmisji powyżej 20km
Moduł SFP - Prędkość portu 10 Gbps
Złącze wyjściowe LC
Długość fali 1270/1330 nm
Rodzaj duplexu SFP Falowy(WDM)
Rodzaj włókna SM (Single-Mode)

Specyfikacja

Podstawowe parametry techniczne
Prędkość transmisji do 10 Gbps
Dystans do 40km
Typ SFP+
Złącze wyjściowe LC
Rodzaj transmisji Single-Mode
Rodzaj dupleksu Falowy(WDM)
Temperatura obudowy podczas pracy 0 ~ 70 °C

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
SFP+ BIDI 10G 1270/1310 40KM LC DDM
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star star star star star
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.