Extralink SFP28 25G | Moduł SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 850nm, 100m, multi mode, DOM

KOD: EX.16521 / EAN: 5903148916521
131,00  z VAT 23% (brutto)
106,50  bez VAT (netto)
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
WYSYŁKA: 24h
SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP - prędkość portu: 25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Długość fali: 850 nm
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.