Huawei GICF | OLT Uplink Board | 2 x 1,25GE
Huawei GICF | OLT Uplink Board |  2 x 1,25GE

Huawei GICF | OLT Uplink Board | 2 x 1,25GE

KOD: HUAWEI 5680/5683 GICF BOARD
221,54  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

Huawei GICF

Huawei GICF to 2-portowa karta interfejsu optycznego GE uplink dla systemu Huawei MA5683T, MA5680T, MA5608T OLT. Karta oferuje upstream lub kaskadowe porty optyczne, które domyślnie są wyposażone w dwa jednomodowe SFP 1310 nm, zasięg 10 km.

Huawei_GICF

Podstawowe zasady działania płyty H801GICF

  • Moduł sterujący ładuje oprogramowanie płytki, steruje działaniem oprogramowania i zarządza całą kartą.
  • Moduł konwersji obsługuje transparentną transmisję danych.
  • Moduł zasilania dostarcza energię do innych modułów funkcjonalnych płyty.
Huawei-GICF

SPECYFIKACJA

Port GICF
Moduł wtykowy Moduł optyczny (SFP)
Moduł elektryczny (SFP)
Szybkość portu 1,25 Gbit/s
Wymiary (W x D x H) 25,40 mm x 237,00 x 197,20
Pobór energii Statyczny: 3,9 W
Maksymalnie: 3,9 W
Maksymalny rozmiar ramki 2052 bajty
Po włączeniu funkcji ramki jumbo można obsłużyć maksymalnie 9216 bajtów
Zakres temperatury roboczej Od -25°C do 65°C
Relacja między modułami optycznymi/elektrycznymi GE a płytkami Jednokanałowy dwukierunkowy moduł optyczny GE
Jednokanałowy dwukierunkowy moduł optyczny GE
Jednokanałowy dwukierunkowy moduł optyczny GE CWDM
GE Moduł elektryczny

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei GICF | OLT Uplink Board | 2 x 1,25GE
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione