Huawei GPFD C++ | OLT Board | 16 x Gpon Port C++

KOD: HUAWEI CARD GPFD C++

Huawei GPFD C++ | OLT Board | 16 x Gpon Port C++

KOD: HUAWEI CARD GPFD C++
6059,94  z VAT 23% (brutto)
4926,78  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Rekomendowane produkty
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

16-portowy interfejs GPON OLT z modułem C++ SFP

GPFD to karta interfejsu GPON urządzenia Huawei OLT. 16-portowa karta interfejsu GPON OLT współpracuje z terminalem sieci optycznej (ONT) w celu świadczenia usług dostępu do sieci GPON. Każda karta GPFD może maksymalnie podłączyć 16 x 128 abonentów sieci GPON.

Przeznaczenie karty GPON

Urządzenia SmartAX MA5680T/MA5683T/MA5608T to zintegrowany optyczny produkt dostępowy GPON/EPON wprowadzony na rynek przez firmę Huawei. Posiada ultra-wysoką agregację przełączania. Posiada bardzo wysoką zdolność przełączania agregacyjnego, pojemność backplane 3,2T, zdolność przełączania 960G, zdolność przełączania 512K adresów MAC i obsługuje do 44 kanałów dostępu 10 GE lub 768 GE. Wersje oprogramowania tych trzech specyfikacji są w pełni kompatybilne z kartą użytkownika, co pozwala zaoszczędzić na typach i ilości części zamiennych oraz obniżyć koszty konserwacji.

Huawei GPFD C++ to karta GPON przeznaczona do wykorzystania w urządzeniach Huawei MA5608T, MA5680T i MA5683T.

Wygląd przedniego panelu

SPECYFIKACJA

Porty usługowe
Porty GPON 16-GPON Ports
Specyfikacja modułu GPON-SFP
Typ Moduł typu C++: jednowłóknowy dwukierunkowy moduł optyczny, klasa C++
Robocza długość fali Tx: 1490 nm,
Rx: 1310 nm
Typ obudowy SFP
Szybkość portu Tx: 2,488 Gbit/s,
Rx: 1,244 Gbit/s
Minimalna wyjściowa moc optyczna modułu C++ 6,00 dBm
Maksymalna wyjściowa moc optyczna modułu C++ 10,00 dBm
Maksymalna Czułość Odbiornika modułu C++ -35,00 dBm
Typ złącza optycznego SC/UPC
Typ światłowodu Single-mode
Zasięg 20,00 km
Przeciążenie Moc optyczna Moduł C++ -15,0 dBm
Współczynnik ekstynkcji 8,2 dB
Specyfikacja urządzenia
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 22,86 mm x 237,00 mm x 395,40 mm
Pobór mocy Statyczny: 45 W,
Maksymalny: 73 W
Maksymalny rozmiar ramki 2004 bajty
Temperatura pracy -25°C do +65°C

WSPARCIE

FAQ

1. Jaka jest różnica między tablicą GPFD a GPBD?

Główną różnicą jest pojemność, GPFD ma 16 portów GPON, GPBD ma 8 portów GPON.

2. Czy za pomocą GPFD można wykonać podwójny podział?

Tak, można, należy tylko upewnić się, że moc optyczna mieści się w zakresie strony odbiorczej.

3. Jaki jest pobór mocy przez tablicę GPFD?

Pomiędzy 45~73W.

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
6059,94  z VAT 23% (brutto)
4926,78  bez VAT (netto)
Brak na magazynie
Zobacz faq produktu
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.