Huawei GPFD | Karta GPON | 16x GPON C+, dedykowana dla 5608/568
Huawei GPFD | Karta GPON | 16x GPON C+, dedykowana dla 5608/5680/5683 OLT

Huawei GPFD | Karta GPON | 16x GPON C+, dedykowana dla 5608/5680/5683 OLT

KOD: HUAWEI 5608/5683/5680 GPFD
5017,33  z VAT
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

Huawei GPFD - karta GPON

H802GPFD to 16-portowa karta interfejsu GPON OLT współpracująca z optycznym terminalem sieciowym (ONT)
w celu zapewnienia usługi dostępu GPON. GPFD może połączyć maksymalnie 2 048 użytkowników.
Płyta GPON przeznaczona jest do urządzeń Huawei - MA5608T, MA5680T i MA5683T.

huawei_gpfd

Zasada działania H802GPFD

SPECYFIKACJA

Porty serwisowe GPON 16 GPON
Maksymalny split na port 1:128
Prędkość transmisji wychodzącej 2.488 Gbit/s
Prędkość transmisji przychodzącej 1.244 Gbit/s
Typ złącza SC/PC
Maksymalny rozmiar ramki 2004 bajtów
Zakres temperatury pracy Od -25°C do 65°C

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei GPFD | Karta GPON | 16x GPON C+, dedykowana dla 5608/5680/5683 OLT
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione