Huawei HG8110H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11

KOD: HUAWEI HG8110H

Huawei HG8110H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11

KOD: HUAWEI HG8110H
98,33  z VAT 23% (brutto)
79,94  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Ilość portów LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: Brak
Port USB: Brak
Pokaż więcej parametrów
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

EchoLife HG8110H - terminal sieci optycznej

EchoLife HG8110H jest terminalem GPON ONT przeznaczonym do użytku wewnętrznego. Zastosowanie technologii GPON zapewnia dostęp do łącza ultraszerokopasmowego użytkownikom indywidualnym lub małym firmom. ONT serii EchoLife HG oferuje porty POTS i automatyczne negocjacyjne porty Ethernet FE/GE, co pozwala na wysoką wydajność transmisji. Wydajne funkcje przesyłania strumieniowego gwarantują doskonałe wrażenia z usług wideo o wysokiej rozdzielczości, VoIP czy internetowych. HG8110H wyposażony jest w gigabitowy port Ethernet i port telefoniczny POTS RJ11. Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością i odpowiednią kontrolą przepustowości, dlatego jest dobrym rozwiązaniem dla użytkowników potrzebujących szybkiego internetu.

HG8110H

Główne cechy HG8110H

  • 1 port GPON (SC/APC) B+
  • 1 port 10/100/1000 MbE (RJ-45)
  • 1 port POTS (RJ-11)
  • Wysoka wydajność przekazywania
skład zestawu HG8110H

Funkcje

  • Plug-and-Play - konfiguracje są automatycznie dostarczane przez system zarządzania siecią, uruchomienie na miejscu nie jest wymagane
  • Zdalna diagnoza - port POTS obsługuje testy linii pętli i testy symulacji połączeń, wdrażając zdalne wykrywanie błędów
  • Zdalne aktualizacje
  • Monitorowanie łącza - oparty na IEEE 802.1ag Ethernet OAM implementuje detekcję łącza End-to-End (E2E) i izolację sieci
  • Energooszczędność - układy SOC integrują moduły PON, głos, bramę i moduły LSW, co pozwala zaoszczędzić nawet do 25% zużywanej energii

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej Brak
Port USB Brak
Porty VoIP 1x POTS

Specyfikacja techniczna HG8110H

Interfejsy
GPON Klasa B+
Czułość odbioru: -27 dBm
Długość fali: US 1310 nm, DS 1490 nm
Filtr blokujący długość fali (WBF)
Uwierzytelnianie zdefiniowane w G.984.3
Dwukierunkowy FEC
GPON: zgodny z SN lub hasłem
SR-DBA i NSR-DBA
Ethernet 1 port 10/100/1000 BASE-T (RJ-45)
Filtrowanie VLAN
Transmisja przezroczysta VLAN
POTS 1 x port SIP
H.248
Typ złącza GPON (SC/APC)
Cechy fizyczne
Wymiary 134 mm x 115 mm x 27 mm
Waga <500 g
Zakres dopuszczalnej temperatury pracy Od 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100-240 V AC, 50-60 Hz
Zasilanie systemu 11-14 V DC, 1 A
Statyczny pobór mocy 3,5 W
Maksymalny pobór mocy 5,5 W
Diody LED POWER/PON/LOS/LAN/TEL
Funkcje
VLAN Filtrowanie VLAN
Transmisja przezroczysta VLAN
Multicast
IGMP snooping v1/v2/v3
Dynamicznie kontrolowany multicast
Funkcje głosowe
Obsługiwane standardy i protokoły: SIP
Obsługiwane kodeki głosowe: G.711A/µ, G.729a/b, G.722
Faks: T.30/T.38
Bezpieczeństwo Filtrowanie adresów MAC
IPv6 Transmisja przezroczysta IPv6

WSPARCIE

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna HG8180H Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
98,33  z VAT 23% (brutto)
79,94  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sprawdź koszt dostawy
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.