Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x
Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11

Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11

KOD: HUAWEI HG8240H
479,70  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY flip_camera_android ZOBACZ ZAMIENNIKI
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Ilość portów LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: Brak
Port USB: Brak
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Huawei EchoLife HG8240H 4 GE + 2 POTS GPON ONT

EchoLife HG8240H to wewnętrzny terminal sieci optycznej (ONT) przeznaczony dla biur i użytkowników domowych (SOHO).

Terminal sieci optycznej (ONT) instalowany po stronie użytkownika w rozwiązaniach FTTH, wykorzystując technologię GPON, zapewnia dostęp do sieci o dużej transmisji danych zarówno w domach, jak i biurach.

Terminal HG8240H wyposażony został w cztery porty GE oraz dwa porty POTS. Gwarantuje szybki kanał danych poprzez włókno światłowodowe z przepływnością up stream 1,244 Gbit/s oraz z prędkością transmisji do 2,488 Gbit/s. Możesz się cieszyć wysokiej jakości usługami przesyłania danych. Video w HD, szybki dostęp do internetu oraz usługi głosowe - wszystko działa płynnie i bez problemu.

Uwierzytelnianie terminala w sieci odbywa się na podstawie numeru seryjnego, hasła lub numeru seryjnego + hasło. Konfiguracja i aktualizacja oprogramowania może dokonywać się lokalnie poprzez interfejs graficzny w przeglądarce internetowej.
Możliwe jest również zdalne zarządzanie i aktualizowanie poprzez OMCI. Instalacja i konfiguracja terminala jest łatwa i szybka. Wystarczy jedno kliknięcie NMS w systemie zarządzania Huawei. Terminal HG8240H wykorzystuje także IPv6, wspiera IPv4/ IPv6 dual stack oraz DS-Lite.

HG8240H

Główne cechy HG8240H:

  • 4 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 porty telefoniczne (POTS)
  • protokoły dźwiękowe SIP i H.248
  • trasowanie multicast
  • możliwość zdalnej i lokalnej konfiguracji (OMCI/ interfejs graficzny)
  • IPv4/ IPv6 dual stack
  • NAT, przesyłanie z prędkością 900 Mb/s
tył HG8240H

Funkcje:

  • Plug and play: konfiguracje są automatycznie dostarczane przez system zarządzania siecią, dzięki temu nie jest wymagane uruchomienie na miejscu.
  • Zdalna diagnoza: porty POTS obsługują testy pętli i testy symulacji połączeń, wdrażając zdalne lokalizowanie błędów. Obsługuje zdalne aktualizacje partii, a do 2000 urządzeń można aktualizować co godzinę.
  • Monitorowanie łączy: OAM Ethernet oparty na IEEE 802.1ag, który implementuje kompleksowe wykrywanie łączy (E2E) i izolację sieci.
  • Oszczędność energii: chipy SOC mają wysoką integrację. Każdy chip integruje moduły PON, głosowe, bramkowe i LSW z 25-procentową oszczędnością energii.
podłączenia kabli

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej Brak
Port USB Brak
Porty VoIP 2x POTS

Specyfikacja techniczna HG8240H

Interfejsy
GPON Klasa B+
Czułość odbioru: -27 dBm
Długość fali: US 1310 nm, DS 1490 nm
Uwierzytelnianie poprzez numer seryjny, hasło lub numer seryjny + hasło
Elastyczne mapowanie między portem GEM a portem TCONT
Ethernet 4 porty 10/100/1000BASE-T (RJ45)
POTS 2 x port SIP
H.248
Typ złącza GPON (SC/ APC)
Cechy fizyczne
Wymiary 176 mm x 138.5 mm x 28 mm
Waga 240 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5% - 95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Zasilanie systemu 11 - 14 V DC, 1 A
Statyczny pobór mocy 4 W
Maksymalny pobór mocy 7.8 W
Diody LED POWER/ PON/ LOS/ LAN/ TEL
Funkcjonalność
Cechy multicast IGMP Snooping v2/ v3
Dynamicznie kontrolowany multicast
Zabezpieczenia Filtrowanie adresów MAC
Zabezpieczenie przed atakami DoS
Zarządzanie Lokalna konfiguracja i aktualizacja oprogramowania poprzez przeglądarkę internetową
Automatyczny zdalny service provisioning, zarządzanie urządzeniem i aktualizacja oprogramowania poprzez OMCI
Informacje dotyczące modułu optycznego
Loop line test oraz circuit test
Inteligentne monitorowanie
IPv6 IPv4/ IPv6 dual stack
DS-Lite
Cechy Ethernet VLAN filtering, VLAN transparent transmission
VLAN N:1 aggregation
VLAN 1:1 switch

WSPARCIE

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna HG8240H Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HG8240H | ONT | EchoLife, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border

ZAMIENNIKI

Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione