Huawei HG8245Q | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s,
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
Huawei HG8245Q | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 2x USB

Huawei HG8245Q | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 2x USB

KOD: HUAWEI HG8245Q
286,45  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Ilość portów LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11acIEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Port USB: 2x USB
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Huawei EchoLife HG8245Q GPON ONT

EchoLife HG8245Q marki Huawei to optyczny terminal sieciowy (ONT), który jest wysokiej klasy bramą domową przeznaczoną do rozwiązań FTTH. Zastosowanie technologii GPON zapewnia dostęp do ultraszerokopasmowego internetu użytkownikom domowym i SOHO. Huawei ONU HG8245Q oferuje dwa porty POTS, gigabitowe porty Ethernet z automatyczną adaptacją GE/FE oraz dwuzakresowe Wi-Fi 802.11ac. Dzięki standardowi IEEE 802.11ac oraz technologii MIMO 3x3 urządzenie pracuje na dwóch częstotliwościach, w pasmie 2,4 GHz z prędkością do 450 Mbit/s, a w pasmie 5 GHz z prędkością dochodzącą do 1300 Mbit/s. Dostępne funkcje przesyłania o wysokiej wydajności gwarantują doskonałe wrażenia z usług VoIP, wideo HD czy internetu. Huawei ONT HG8245Q wyposażony jest w port GPON typu SC/UPC klasy B+. W urządzeniu zastosowano obudowę stojącą typu tower.
Prezentowany zestaw zawiera zasilacz 12 V 3 A.

huawei echolife Hg8245Q pots usb wifi onu ont gigabitowe porty gpon

Główne cechy terminala ONT GPON HG8245Q

  • 4 gigabitowe porty Ethernet
  • 1 port telefonicznY RJ-11 (POTS)
  • 2 porty USB
  • Dwuzakresowe Wi-Fi - 2.4/5 GHz AC
  • 3x3 MIMO - do 450 Mb/s w pasmie 2.4 GHz, do 1300 Mb/s w pasmie 5 GHz
  • Wbudowane anteny 2 dBi
terminal kliencki hg8245q Gpon ONU wifi fttx gpon ont huawei echolife

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Port USB 2x USB
Porty VoIP 2x POTS

Specyfikacja techniczna

Interfejsy
GPON Klasa B+
Czułość odbiornika: -27 dBm
Długości fal: US 1310 nm, DS 1490 nm
WBF
Elastyczne mapowanie między portem GEM a TCONT
GPON: zgodny z uwierzytelnianiem SN lub hasłem zdefiniowanym w G.984.3
Dwukierunkowy FEC
SR-DBA i NSR-DBA
Port Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ-45)
Port POTS Maks. REN: 4
G.711A/μ, G.729a/b i G.722
Encoding/decoding
T.30/T.38/G.711 fax mode
DTMF
Port USB USB 2.0
Pamięć sieciowa oparta na FTP
Udostępnianie plików/wydruków w oparciu o SAMBA
DLNA DMS/UPnP AV (serwer multimediów)
WLAN IEEE 802.11b/g/n (2.4G)
IEEE 802.11a/n/ac (5G)
3×3 MIMO
Anteny o zysku 2 dBi
WMM
Multiple SSIDs
WPS
450 Mbit/s (2.4G)
1300 Mbit/s (5G)
Cechy fizyczne
Wymiary 285 mm x 174 mm x 70 mm
Waga ~1000 g
Zakres dopuszczalnej temperatury pracy 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100–240 V AC, 50–60 Hz
Zasilanie systemu 11–14 V DC, 3 A
Statyczny pobór mocy 6,5 W
Maksymalny pobór mocy 26 W
Diody LED POWER/PON/LOS/TEL/LAN/WLAN/WPS/USB
Funkcjonalność
Inteligentne połączenie Inteligentny zasięg Wi-Fi
Automatyczna negocjacja SIP/H.248
Wszelkie usługi portowe
Kontrola rodzicielska
Przekazywanie L2/L3 (IPv4): 1G uplink, 2G downlink
Inteligentna obsługa Inteligentne udostępnianie Wi-Fi
Uwierzytelnianie portalu 802.1x
Udostępnianie oparte na SoftGRE
Powiązanie jednego konta z dwoma portami POTS
Smart O&M Diagnostyka jakości wideo IPTV
Komunikaty OMCI o zmiennej długości
Aktywne/pasywne wykrywanie i izolacja ONT
Emulacja połączeń oraz test obwodu i test pętli
Test symulacji PPPoE/DHCP
Emulacja WLAN
Funkcje warstwy 3 PPPoE/statyczny adres IP/DHCP
NAT/NAPT
Przekierowanie portów
ALG, UPnP
Serwer DDNS/DNS/klient DNS
Podwójny stos IPv6/IPv4 i DS-Lite
Trasy statyczne/domyślne
Wiele usług na jednym portcie WAN
Multicast IGMP v2/v3 proxy (V300R015C00)/snooping
MLD v1 / v2 snooping
Usługi multicast przez Wi-Fi
QoS Ograniczenie prędkości portu Ethernet
Priorytet 802.1p
SP/WRR/SP + WRR
Ograniczenie prędkości transmisji pakietów
Bezpieczeństwo Zapora SPI
Filtrowanie na podstawie adresów MAC/IP/URL
O&M OMCI/Web UI/TR069
Podwójne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie oprogramowania

WSPARCIE

Specyfikacja techniczna Huawei HG8245Q

Huawei HG8245Q router ONT Combo - specyfikacja techniczna Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HG8245Q | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 2x USB
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione