Huawei HG8245Q2 | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s
Huawei HG8245Q2 | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB

Huawei HG8245Q2 | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB

KOD: HUAWEI HG8245Q2
248,96  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

HG8245Q2 GPON ONU - terminal do sieci GPON

Huawei HG8245Q2 to terminal ONT przeznaczony do sieci GPON. Wyposażony jest w 4 gigabitowe porty Ethernet, 2 porty USB oraz 1 port telefoniczny RJ11 (POTS). Urządzenie umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej
Wi-Fi dzięki standardowi IEEE 802.11ac oraz technologii MIMO 3 x 3. Pracuje jednocześnie w dwóch częstotliwościach, z prędkością 450 Mbit/s przy częstotliwości 2,4 GHz oraz z prędkością 1300 Mbit/s przy częstotliwości 5 GHz. Terminal HG8245Q2 to idealne rozwiązanie dla domu (HGU - Home Gateway Unit) do zastosowań w scenariuszach FTTH. Aby łatwo utworzyć inteligentną sieć domową, bramka wspiera funkcjonalności warstwy 3. Zapewnia użytkownikom usługę Triple-play (internet, telefonia VoIP, telewizja IPTV). Oferowany produkt wyposażony jest w port GPON typu SC/UPC klasy B+. W urządzeniu zastosowano obudowę stojącą typu „tower”. Zestaw zawiera zasilacz 12 V 2 A.

Kluczowe cechy ONT HG8245Q2

  • 4 gigabitowe porty Ethernet
  • 1 port telefoniczny RJ11 (POTS)
  • 2 porty USB
  • Dwuzakresowe radio Wi-Fi, 2,4 GHz oraz 5 GHz AC
  • 3 x 3 MIMO, do 450 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i do 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz
  • Wbudowane anteny o zysku 2 dBi
Scenariusz dla wykorzystania HG8245Q2 4X GE + 1X TEL + 2.4G/5G WIFI + 2X USB

SPECYFIKACJA

Specyfikacja techniczna HG8245Q2

Interfejsy
GPON Klasa B+
Czułość odbioru: 27 dBm
Długość fali: US 1310 nm, DS 1490 nm
WBF
Elastyczne mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT
Port Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ45)
POTS Port Maximum REN: 4
G.711A/μ, G.729a/b i G.722
Encoding/decoding
T.30/T.38/G.711 fax mode
DTMF
Port USB 2 porty USB 2.0
Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FTP
WLAN IEEE 802.11 b/g/n (2.4G)
IEEE 802.11 a/n/ac (5G)
3 × 3 MIMO
Anteny o zysku 2 dBi
WMM
Multiple SSIDs
WPS
450 Mbit/s (2.4 G);
1300 Mbit/s (5 G)
Cechy fizyczne
Wymiary 265 mm x 176 mm x 82 mm
Waga 1500 g
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%–95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100–240 V AC, 50/60 Hz
Zasilanie systemu 11–14 V DC, 2 A
Statyczny pobór mocy 8 W
Maksymalny pobór mocy 20.5 W
Diody LED POWER/PON/LOS/TEL/LAN/WLAN/WPS/USB
Funkcjonalność
Inteligentne połączenie Inteligentny zasięg Wi-Fi
Automatyczna negocjacja SIP/ H.248
Wszelkie usługi portowe
Kontrola rodzicielska
Przekazywanie L2 / L3 (IPv4): 1G uplink, 2G downlink
Inteligentna obsługa Inteligentne udostępnianie Wi-Fi
Uwierzytelnianie portalu 802.1x
Udostępnianie oparte na SoftGRE
Powiązanie jednego konta z dwoma portami POTS

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HG8245Q2 | ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione