Huawei HG8247 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11,
Huawei HG8247 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV

Huawei HG8247 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV

KOD: HUAWEI HG8247 WITH CATV
856,51 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Ilość portów LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Port USB: 1x USB
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Terminal ONT Huawei HG8247

Huawei Echo Life HG8247, jest to wysokiej klasy optyczny terminal sieciowy (ONT), sprawdzający się w rozwiązaniach FTTH Huawei. Dzięki zastosowaniu technologii GPON, dostęp do ultraszybkiego pasma jest zapewniony dla wszystkich użytkowników domowych. EchoLife HG8247 wyposażony jest w dwa porty POTS, cztery porty ethernetowe GE/FE z automatyczną adaptacją, jeden port CATV i jeden port Wi-Fi. Terminal EchoLife firmy Huawei zapewnia doskonałą jakość usług VoIP, internetu oraz pozwala na komfortowe oglądanie filmów w jakości HD.

HUAWEI HG8247 GPON routers defaults port forwarding ip address

Zastosowania oraz korzyści

Wysokowydajne możliwości przesyłu zapewniają optymalne rozwiązanie terminalowe i zorientowane na przyszłość możliwości wsparcia usług w zakresie wdrażania FTTH. Funkcja zaimplementowana w terminalu ONT HG8247 Plug-and-play sprawia, że świadczenie usług jest łatwiejsze, szybsze oraz komfortowe dla użytkownika. Bogata diagnostyka zdalna Huawei EchoLife pomaga szybciej zlokalizować awarię i zmniejszyć wydatki związane z kosztami utrzymania produktu.

HUAWEI HG8247 GPON routers defaults port forwarding

Cechy EchoLife HG8247

- Port: 2POTS+4GE+1USB+1CATV+WiFi.

- Plug-and-play (PnP): Usługi internetowe, IPTV i VoIP mogą być wdrażane za pomocą jednego kliknięcia w NMS, a konfiguracja na miejscu nie jest wymagana.

- Zdalna diagnostyka: Zdalna lokalizacja usterek jest realizowana poprzez test pętli portów POTS, emulację połączeń i emulację dialupu PPPoE zainicjowaną przez NMS.

- Szybkie przekierowanie: Przekierowanie prędkości linii GE w scenariuszu mostu i 900 Mbit/s w scenariuszu NAT.

- Oszczędność zielonej energii: 25% zużycia energii jest oszczędzane dzięki wysoce zintegrowanemu systemowi na chipsecie (SOC), w którym pojedynczy chip integruje się z modułami PON, głosowymi, bramkowymi i LSW.

huawei hg8247 router port forwarding ip address default settings

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Port USB 1x USB
Porty VoIP 2x POTS

Dane techniczne
Szybkość transmisji Rx: 2,488 Gbit/s
Tx: 1,244 Gbit/s
Tryb portowy Tryb pojedynczy
Złącze SC/APC
Maksymalny zasięg 20 km
Długość fali środkowej Tx: 1310 nm
Rx: 1490 nm
Moc optyczna Tx od 0,5 dBm do 5,0 dBm
Współczynnik ekstynkcji > 10 dB
Minimalna czułość odbiornika -27 dBm
Maksymalna przeciążeniowa moc optyczna -8 dBm
Zasilanie 100-240 V AC, 50-60 Hz
Zasilanie systemu 11-14 VDC, 2A
Maksymalny pobór mocy 16 W
Temperatura pracy 0ºC - 40ºC
Wilgotność środowiska 5% - 95% (bez kondensacji)
Wymiary 268 mm x 213 mm x 34 mm
Masa (łącznie z zasilaczem) około 800 g

WSPARCIE

Opis produktu Huawei EchoLife HG8247 - ENG Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HG8247 | ONT | 1x GPON, WiFi, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione