Huawei HG8247H | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ
Huawei HG8247H | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV

Huawei HG8247H | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV

KOD: HUAWEI HG8247H
487,78 
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Ilość portów LAN: 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n
Port USB: 1x USB
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Terminal kliencki GPON ONT Huawei Echolife HG8247H, 1 x GPON, 4 x GE, 1 x CATV, 2 x POTS, 1 x USB, WiFi

Huawei Echolife HG8247H to terminal abonencki, typu ONT GPON, z portem CATV, USB, POTS oraz WiFi. Jest on idealnym rozwiązaniem dla sieci typu FTTH. Posiada porty 4 x RJ45 1000Mbs 2 x RJ11 (2 x POTS), 1 x USB oraz port GPON o wysokiej klasie B+. Produkt umożliwia również korzystanie z bardzo wygodnej transmisji bezprzewodowej używając przy tym dwóch anten o zysku 2 dBi. Ten nowoczesny terminal kliencki ONU wykorzystuje technologię WiFi IEEE 802.11b/g/n, 2×2 MIMO. Pozwala to osiągnąć 300 Mb/s przepustowości bezprzewodowej.
Terminal korzysta z kodowania / dekodowania G.711A/u, G.729a/b i G.722, a także T.30, T.38 i G.711 dla trybu fax. Do transmisji dźwięku używa protokołów SIP i H.248.

echolife Gpon ONU HG8247H router Gigabit ethernet port CATV 2x POTS  - ONT dual mode FTTH
Panel przedni HG8247H

Router Huawei hg8247h - wszechstronne funkcje

Oferowany terminal kliencki Huawei został wyposażony w liczne funkcje zarządzania i routingu.
Wspiera trasowanie multicast IGMP Snooping / proxy v2/v3, MDL Snooping v1/v2 za pomocą WiFi.
Wykorzystuje NAT / NAPT, PPPoE, DHCP oraz statyczne IP. Może działać zgodnie z IPv6 i korzystać z IPv4/IPv6 dual stack i DS-Lite.
Huawei ONU Echolife HG8247H został również wyposażony w zaawansowaną funkcję QoS oraz wbudowaną zaporę ogniową (firewall) SIP. Daje również możliwość filtrowania adresów MAC / iP / URL.
Zapewnia dynamiczne oszczędzanie energii - wskaźnik oszczędności zasilania. Istnieje możliwość powiązania jednego konta z dwoma portami POTS, które posiada urządzenie.
Dodatkowo producent wyposażył router w inteligentny system kontroli rodzicielskiej typu smart.

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 4x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
Port USB 1x USB
Porty VoIP 2x POTS

Specyfikacja techniczna - router Huawei HG8247H Gpon onu terminal abonencki WiFi

Interfejsy
GPON port Klasa B+
Czułość odbioru: -27 dBm
Długość fali: US 1310 nm, DS 1490 nm
Tryb bezpiecznego uwierzytelniania: SN, hasło lub SN + hasło
Upstream/downstream FEC
Ethernet port 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ45)
Filtrowanie VLAN
Transmisja przezroczysta VLAN
CATV port Szerokość pasma 54–870 MHz
Rezystancja wyjściowa 75 omów
POTS port Dwa porty telefoniczne
Protokoły SIP i H.248
Strumień mediów i separacja strumienia sygnalizacyjnego
USB port 1 port USB 2.0
Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FT
WLAN IEEE 802.11 b/g/n
2 x 2 MIMO
Wzmocnienie anteny: 2 x antena 2 dBi
WMM
Wiele identyfikatorów SSID
WPS
Szybkość interfejsu radiowego: 300 Mb/s
Typ złącza 1x SC/UPC
Cechy fizyczne
Wymiary 220 mm x 160 mm x 32 mm
Waga około 400 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st.C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Wejście zasilania 100 - 240 V AC, 50-60 Hz
Zasilanie systemu 11 - 14 V DC, 2 A
Statyczny pobór mocy 7,5W
Diody LED POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS/CATV
Funkcjonalność
Cechy multicast IGMP V2 i V3 snooping
IGMP proxy
Usługi multiemisji za pośrednictwem Wi-Fi
Funkcje zarządzania OMCI/Web UI/TR069
Dual-system software
backup and rollback
Cechy routingu Funkcja NAT
Internet, IPTV i VoIP są automatycznie przypisywane do portów ONT
Wirtualny serwer, port triggering, DMZ i DDNS

WSPARCIE

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna HG8247H Pobierz

Instrukcja zmiany hasła admina na routerach Huawei

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HG8247H | ONT | 2,4GHz, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 2x RJ11, 1x USB, 1x CATV
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione