Huawei HG8310 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KOD: HUAWEI HG8310 EPON

Huawei HG8310 | ONT | 1x EPON, 1x RJ45 1000Mb/s

KOD: HUAWEI HG8310 EPON
96,28  z VAT 23% (brutto)
78,28  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Ilość portów LAN: 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON: EPON
Standardy sieci bezprzewodowej: Brak
Port USB: Brak
Pokaż więcej parametrów
Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 20* na zakupy
Zapisz
* Oferta ważna dla zamówień od 199 |Regulamin|

Nowe promocje

Nowe produkty

Rabaty

O PRODUKCIE

Huawei EchoLife HG8310M EPON - terminal ONU

Huawei EchoLife HG8310M to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx w rozwiązaniach typu EPON. Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim. Oferuje jeden port Ethernet w standardzie Gigabit oraz złącze EPON 1,25 Gbps - SC/UPC. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca, wyróżnia się bardzo małymi rozmiarami, co ułatwia montaż czy ustawienie u Klienta. Wysoka wydajność przełączania i bardzo duża przepustowość sprostają nawet największym wymaganiom. Zasilanie odbywa się za pośrednictwem zasilacza 12 V 0.5 A. Uwaga! Urządzenie wyposażone jest w niebieski port EPON - SC/UPC.

8310m Epon

Główne cechy

  • 1 port EPON 1,25 Gbps - SC/UPC
  • 1 gigabitowy port Ethernet
  • Plug-and-Play
  • wbudowany serwer DHCP dla automatycznego przypisywania adresów IP
  • wbudowana obsługa dynamicznego DNS (DDNS) i wsparcie dla usługi No-IP
  • wsparcie dla funkcji przekierowania portów, DMZ i zapory sieciowej (firewall)
  • szybka i prosta instalacja oraz konfiguracja
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka
  • zasilacz 12 V 0.5 A plus adapter EU
rodzaje złącz 8310m epon
skład zestawu HG8310M Epon

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)]
Standard PON EPON
Standardy sieci bezprzewodowej Brak
Port USB Brak
Porty VoIP Brak

WSPARCIE

Karta katalogowa

English manual Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

TWOJA OPINIA O PRODUKCIE BĘDZIE PIERWSZA.
Rekomendowane produkty
96,28  z VAT 23% (brutto)
78,28  bez VAT (netto)
DOSTĘPNOŚĆ:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
Sprawdź koszt dostawy
Sesja wygaśnie za:
Sekund
Po wygaśnięciu sesji zostaniesz wylogowany
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.