Huawei HG8347R | ONT | EchoLife, 1x EPON, WiFi, 1x RJ45 1000Mb/
Huawei HG8347R | ONT | EchoLife, 1x EPON, WiFi, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

Huawei HG8347R | ONT | EchoLife, 1x EPON, WiFi, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11, 1x USB

KOD: HUAWEI HG8347R EPON ONU
156,55 
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

Kliencki terminal ONT Huawei HG8347R

ONT HG8347R firmy Huawei jest wysokiej klasy terminalem klienckim stosowanym w rozwiązaniach FTTH. Brama EchoLife HG8347R odznacza się ultraszybkim pasmem zapewnionym każdemu użytkownikowi sieci dzięki zaimplementowanej technologii EPON. Terminal EPON ONU HG8347R wyposażony jest w jeden port POTS, trzy porty FE, jeden port GE oraz dwie zewnętrzne anteny Wi-Fi.

 huawei echolife hg8347r Epon onu

Komfortowe korzystanie z internetu

Terminal kliencki EPON ONT HG8347R firmy Huawei wyposażono w wydajne funkcje przekierowywania, które pozwolą użytkownikom sieci na komfortowe surfowanie po internecie, oglądanie filmów w technologii 4K oraz płynne granie online.

1xge 3xfe huawei echolife hg8347r gpon onu

Cechy HG8347R

• Terminal EPON ONT
• Port EPON SC/UPC
• 1 port Gigabit Ethernet
• 3 porty Fast Ethernet
• 1 port USB
• 1 port telefoniczny POTS
• Możliwość transmisji sieci Wi-Fi w pasmie 2,4 GHz
• Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 100 Mb/s
• Dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda

1xge 3xfe huawei echolife hg8347r gpon onu

SPECYFIKACJA

Dane techniczne
Złącze światłowodowe SC/UPC Class B+/PX20+
Inne złącza POTS - 1 szt.
GE - 1 szt.
FE - 3 szt.
USB - 1 szt.
Wi-Fi - 1 szt.
Wi-Fi 2×2 MIMO 802.11b/g/n
Zysk anten Wi-Fi 2 dBi
Wymiary 176 mm × 138 mm × 28 mm
Zasilanie 11-14 V DC 1 A, wejście zasilacza 150 V-264 V AC 50 Hz - 60 Hz
Sposób chłodzenia Chłodzenie pasywne
Ilość MAC 1024
Przepustowość IPv4 Przez NAT do 1 Gb/s
Przepustowość IPv6 1 Gb/s
Sposób konfiguracji Telnet, WEB, TR069
Obsługiwane protokoły VOIP SIP, H.248

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HG8347R | ONT | EchoLife, 1x EPON, WiFi, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ11, 1x USB
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione