Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb
Polski (PL) / PLN / Ceny z VAT
Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s

Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s

KOD: HG8540M (1GE+3FE)
72,69  z VAT
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
local_shipping WYSYŁKA: 24h
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border
Standard PON: GPON
Standardy sieci bezprzewodowej: Brak
Port USB: Brak
more POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW

O PRODUKCIE

Huawei HG8540M - terminal kliencki GPON ONT

HG8540M to optyczny terminal sieciowy (ONT) i wysokiej klasy domowy most w rozwiązaniu FTTH.
Dzięki zastosowaniu technologii GPON zapewnia użytkownikom domowym i SOHO dostęp do ultraszerokopasmowego internetu. Urządzenie wyposażone jest w porty GPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty Fast Ethernet. Terminal oferuje funkcje przesyłania o wysokiej wydajności, co zapewnia doskonałe wrażenia podczas korzystania z usług VoIP, internetu i usług wideo HD. HG8540M gwarantuje idealne rozwiązanie terminalowe i zorientowane na przyszłość funkcje wsparcia usług przy wdrażaniu FTTH.

front HG8540M

Główne cechy HG8540M

  • terminal GPON ONT
  • port GPON SC/UPC
  • 1 port gigabitowy Ethernet
  • 3 porty Fast Ethernet
HG8540M tył

SPECYFIKACJA

Cechy / filtry
Ilość portów LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)] , 3x [10/100M (RJ45)] ,
Standard PON GPON
Standardy sieci bezprzewodowej Brak
Port USB Brak
Porty VoIP Brak

Specyfikacja techniczna

Interfejsy
GPON Klasa: B+
Długość fali operacyjny: DS 1490 nm, US 1310 nm
Czułość odbiornika: -27 dBm
Ethernet 1 port GPON (SC/UPC)
1 port 10/100/1000 MbE (RJ-45)
3 porty 10/100 MbE (RJ-45)
Typ złącza GPON (SC/UPC)
Cechy fizyczne
Wymiary 30 mm x 156 mm x 125 mm
Waga <500 g
Zakres dopuszczalnej temperatury pracy Od 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100-240 V AC, 50-60 Hz
Zasilanie systemu Od 11 do 14 V DC. 0,5 А
Statyczny pobór mocy 6 W
Maksymalny pobór mocy 9,2 W
Diody LED POWER/PON/LOST/LAN
Funkcje
VLAN Filtrowanie VLAN, transmisja przezroczysta VLAN
Multicast IGMP snooping: v1/v2/v3
IGMP Proxy
Dynamicznie kontrolowany multicast
Bezpieczeństwo Filtrowanie adresów MAC
IPv6 IPv6/IPv4 dual stack i DS-Lite

WSPARCIE

Specyfikacja techniczna HG8540M Pobierz

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HG8540M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 3x RJ45 100Mb/s
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Polski (PL)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.