Huawei HG8545M5 | ONT | WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ1
Huawei HG8545M5 | ONT | WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, zamiennik dla HG8540M

Huawei HG8545M5 | ONT | WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, zamiennik dla HG8540M

KOD: HUAWEI HG8545M5 GPON(8540)
150,02  z VAT
BRAK NA MAGAZYNIE
send SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY
sentiment_very_satisfied star_border star_border star_border star_border star_border

O PRODUKCIE

HG8545M5 - GPON optyczny terminal sieciowy - ONT

Huawei HS8545M5 jest wysokiej klasy bramką domową w technologii FTTH (Fiber To The Home). Terminal korzysta ze standardu GPON, który oferuje przepustowość download do 2488 Mb/s oraz przepustowość upload do 1244 Mb/s. Terminal HG8545M5 oferuje dostęp szerokopasmowy, który jest dostępny dla użytkowników domowych oraz użytkowników SOHO. Terminal ONT marki Huawei dzięki wysokiej jakości funkcji przekazywania, takich jak Wi-Fi i VoIP, zapewnia doskonałą jakość usług VoIP, Internetu i wideo HD. Dlatego HG8545M5 jest świetnym rozwiązaniem terminalowym dla usługi FTTH.

wejścia i wyjścia HG8545M5

Funkcjonalność ukryta w kompaktowym rozmiarze

Huawei GPON ONU HS8545M5 wyposażony jest w port GPON klasy B+, jeden port gigabitowy oraz 3 porty Fast Ethernet. Urządzenie posiada kartę bezprzewodową działającą w pasmie 2,4 GH z technologią IEEE 802.11 B/G/N 2x2 MIMO. Terminal posiada dodatkowo port VOIP z gniazdem RJ-11, co pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych tradycyjnym aparatem POTS za pośrednictwem VoIP. Urządzenie chroni obudowa niewielkich rozmiarów, w kolorze białym.

Front HG8245m5

Główne cechy terminala ONT

  • terminal GPON ONT klasa B+
  • złącze światłowodowe port GPON SC/ UPC
  • 4 porty Ethernet LAN, w tym 1 port Giga-bitowy oraz 3 porty Fast Ethernet
  • 1 port USB
  • 1 port telefoniczny (POTS RJ11)
  • transmisja sieci Wi-fi 802.11b/g/n 2,4 GHz
  • 2 x antena 2 dBi

SPECYFIKACJA

Interfejsy
GPON Klasa B+
Czułość odbioru: ~-27 dBm
Elastyczne mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT
Długość fali: US 1310 nm, DS 1490 nm
Ethernet 1GE (10/100/1000Base-t) + 3FE (10/100Base-t)
POTS 1 SIP oraz H.248 protokół
USB 1 port USB 2.0
Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FTP
WLAN IEEE 802.11 B/G/N 2,4 GHz
2x2 MIMO
Zysk anten 2 dBi
WMM
SSID
WPS
Typ złącza SC/UPC
Cechy fizyczne
Wymiary 155 x 143 x 28 mm
Waga < 500 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100-240 V AC, 50 - 60 Hz
Zasilanie systemu 11 - 14 V DC, 1 A
Statyczny pobór mocy 6 W
Maksymalny pobór mocy 14 W
Diody LED POWER/ PON/ LOS/ LAN/ TEL/ USB/ WLAN/ WPS
Skład zestawu Urządzenie Huawei HG8545m5
Zasilacz DC 12 V, 1 A
Funkcjonalność
Bezpieczeństwo SMAC/ IP/ URL filter
Anti-DOS Attack
SPI Firewall
Multicast IGMP v2/v3 snooping
IGMP v2 proxy
IGMP v3 proxy
MLD v1/v2 snooping
Routing 8 WAN interfaces
NAT function
Usługi internetowe, IPTV i VoIP są automatycznie powiązane z portami ONT
Virtual Server, Port Trigger
Funkcje IPv6 IPv6/IPv4 dual stack
DS-Lite
MLD snooping
Metoda konfiguracji NMS, Web lub TR069

OPINIE O PRODUKCIE

Twoja opinia o produkcie będzie pierwsza.
DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE
Huawei HG8545M5 | ONT | WiFi, 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, zamiennik dla HG8540M
oceń ten produkt w skali od 1 do 5
star_border star_border star_border star_border star_border
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione